Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Väska  - Snygg svart axelväska från Zadig & Voltaire i strukturerat läder. Väskan har silverfärgade metalldetaljer, kedjerem och ett emblem med vingar på framsidan. Praktisk dragkedja baktill och dubbla spännen framtill.  Säljer då den inte kommer till användning, nyskick inga defekter eller skador. Nypris 2900 kr pris kan absolut diskuteras😊
Väska - Helt ny. Inte använd.
Svart väska - Säljer en svart quiltad handväska med klassiskt guld CC-logo framtill. Väskan har kedjerem med läderdetaljer och guldfärgade dragkedjor. Materialet är läder med struktur och diamantmönster. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och tidlös accessoar.
Svart väska - Svart väska från Gina perfekt vardagskvällar får plats med det mesta, mycket bra skick! Nypris ca 400 kr
 Carhartt väska - Säljer en beige axelväska från Carhartt med justerbar svart rem. Väskan har en fyrkantig form, ett litet lockfack framtill och en dragkedjeficka på framsidan. Tillverkad i slitstarkt canvasmaterial och har Carhartt-logga på locket.
Carhartt Väska - Säljer en liten axelväska från Carhartt i brunt och beige rutigt tyg. Väskan har justerbar svart axelrem och en praktisk ficka framtill med Carhartt-logga. Perfekt för att bära det viktigaste och ger en cool streetwear-vibe.
Cool väska - Massaaaaaa fickor: fyra små på sidorna, en stor ytterficka på framsidan och en liten utanpå den och en innerficka inuti själva väskan. Axelbandet är väldigt justerbart. På bilderna är den så kort som det går att göra den.
Svart väska  - Helt ny oanvänd svart väska. Pris kan diskuteras.