Alla kategorier > Mode > Väskor > Axelväskor
Svart väska
Svart väska - 89 Svart väska - 90 Svart väska - 91

Svart väska

Storlek: Onesize
Kategori: Axelväskor
Märke: Gina Tricot
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Svart väska från Gina perfekt vardagskvällar får plats med det mesta, mycket bra skick! Nypris ca 400 kr

Vega
Vega
(27)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart väska💕 - Svart väska med lite mönster på ifrån Friis Company. Ganska sliten men fortfarande väldigt fin och rättså rymlig💕
Svart väska  - Snygg väska från Zara i jättebra skick, rymlig då den har tre fack💕
Väska - En äkta tiamo väska. Rymlig och snygg. Höjden 35cm❤️ har två fläckar, syns på bild 4, 5 och 6 ❤️ pris kan diskuteras ❤️
Tiamo väska svart - Super fin svart tiamo väska i TOPPENskick💗
Svart bottega väska - Säljer denna svarta liknande bottega väska! Super fin o passar till allt 🖤
Svart valentino väska - Svart valentino väska med guldiga kedjor på handtagen. Väskan har slitningar på lädret samt kedjorna som man kan se på bilderna ovanför.
Jätte söt svart väska  - En jätte fin väska med kjedie band köpte för 600kr tror jag så den ligger runt 250kr för att den har gått upp i öppningen men annars är den i jätte fint skick
Svart väska med nitar - Cool svart väska i glansigt konstläder med massor av  nitar på ovansidan och handtagen. Väskan har dubbla handtag och rymlig insida, perfekt för att bära med sig allt man behöver. Köpt second hand men har aldrig använt, och finns ingen tidigare tecken på användning. Perfekt som skolväska!
Andra annonser från Axelväskor
Visa alla
Gucci Messenger bag - Snygg axelväska från Gucci i grått med klassiskt GG-mönster och svart läderdetalj. Väskan har en justerbar axelrem i rött och marinblått samt en praktisk ytterficka med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en trendig och exklusiv accessoar. Fin väska vill ej ha kvar alls säljer billigt första bösta får pris går o diskutera
Svart axelväska från Saint Laurent - Säljer en svart quiltad axelväska från Saint Laurent med ikoniskt YSL-emblem i silver på framsidan. Väskan är tillverkad i mjukt läder och har justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
Lv,Väska - 💎 Väl omhändertagen och ser fantastisk ut 👌 Passar perfekt till både vardag och fest 💬 Pris kan diskuteras vid snabb affär 🚚 Skickar snabbt direkt efter betalning 🔥 Missa inte chansen – först till kvarn!
L V duo messanger bag - Säljer min L V duo messenger bag då jag inte använder den längre. För mer frågor skriv till mig 💬. Pris går även och diskutera.
Svart Dior axelväska med monogram - Säljer en svart axelväska. Väskan har silverfärgade dragkedjor, justerbar axelrem och en praktisk ytterficka. Kommer med original dustbag och exklusiv presentbox med blått och guldmönster.
Louis Vuitton Axel väska äkta  - Svart lv väska andvänd den ett par gånger. Den är äkta. Den är som helt ny och mycket bra skick. PRIS KAN DISKUTERAS.
Gucci Väska - Säljer pga att den inte kommer till användning.
Svart axelväska  - Svart axelväska i strukturerat material med guldfärgad spänndetalj framtill. Slank och stilren modell med lockstängning och justerbar axelrem. Insida med flera fack som gör det enkelt att hålla ordning. Funkar lika bra till vardag som kväll.