Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bronzer  - En Bronzer bra skick men ett litet hack i sig.
W7 Bronze Icon bronzer - Bronzer från W7 i nyansen Bronze Icon. Kommer i en brun, fyrkantig plastförpackning med solmönstrad pressad puder. Perfekt för att ge ansiktet en solkysst look och extra glow. Cruelty free och PETA-godkänd.
Liquid bronzer och blush - Säljer dessa två perfekta sminkprodukter tillsammans, endast testade en gång!🎀🎀❤️
Bronze Brilliance Bronze & Glow Palett - Det finns blush, bronzer och highlighter💕 ger super fint glow o inte fläckigt! I färgen medium/dark
W7 Bronze Brilliance Bronze & Glow Palett - En pallet jag fick av min kompis testa den med en ren borste och fick utslag. Väldigt bra i andra fall jag har väldigt känslig hud.
Too Faced, rouge/bronzer  - Köpt i London för 350 kr. Lite glittrig. Aldrig använd.
Bronzer från normal
Bronzer från normal  - 89 Bronzer från normal  - 90

Bronzer från normal

Storlek: One size
Kategori: Skönhet
Märke: W7
Färg: Rosa

19 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bra skick nästan oanvänd

Ingrid
Ingrid
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Caia palett - Helt ny Caia palett. Flirty duo palett
CAIA Rouge Stick Cotton Candy - Säljer en CAIA rouge stick i färgen Cotton Candy. Kommer i en söt rosa förpackning med vitt tryck och matchande lock. Krämig formula som är lätt att applicera direkt på kinderna för en fräsch rosa ton. Den är såklart oanvänd säljer pga att jag fick två i samma färg av denna och har ingen användning av den andra!❣️
Rare Beauty highlighter  - Jag säljer den här fina highlighter från Rare Beauty i färgen Mesmerize. Den har varit öppnad jätte länge men det är jätte mycket kvar✨
CAIA Glow Bronzer La Digue - Snygg bronzer från CAIA i nyansen La Digue. . Perfekt för att ge ansiktet en solkysst look. Den är fel färg så aldrig använd. Fick den i födelsedagspresent 🥰
Nyx setting spray och primer  - Säljer detta set med primer och setting spray aldrig använda
CAIA Glow Blush & Bronzer duo - Säljer två CAIA-produkter: Glow Blush i färgen Wild Strawberry, samt Bronzer i färgen La Digue. Säljer då jag insät att jag inte har intresse för smink längre.
Caia bb-stick - Helt nyinköpt bb-stick ifrån Caia i nyansen 40W. Endast testad på armen, så i nyskick. Perfekt som bronzer stick.
CAIA Face Palette Sassy - Säljer en CAIA Face Palette i färgen Sassy. Br