Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
e.l.f. primer och bronzer duo - Säljer ett set med e.l.f. Matte Putty Primer med kaolinlera och vit kol, samt Putty Bronzer i en varm brun nyans. Båda produkterna kommer i smidiga runda burkar och är perfekta för en jämn bas och solkysst look.
Matte Putty Primer från e.l.f. - Säljer en Matte Putty Primer från e.l.f. som ger en jämn och matt finish. Perfekt för att förbereda huden innan smink. Kommer i en praktisk burk med svart lock.
Matte Putty Primer från e.l.f. - Säljer en Matte Putty Primer från e.l.f. som ger en jämn och matt finish. Perfekt för att förbereda huden innan smink. Kommer i en praktisk burk med svart lock.
Power Grip Primer från e.l.f. - Power Grip Primer från e.l.f. i en turkos tub med svart lock. Denna primer hjälper till att hålla sminket på plats hela dagen och ger en jämn bas för applicering. Den är helt oanvänd inte ens öppnad 🤍
e.l.f. Power Grip Primer - Power Grip Primer från e.l.f. Och den är helt ny och aldrig använt den och är helt oöppnad
e.l.f. Power Grip Primer - Power Grip Primer från e.l.f. i en genomskinlig blå tub med svart lock. Den gelbaserade primern ger en jämn bas för sminket och hjälper det att sitta längre. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och hållbar look hela dagen. Säljer pga att den inte har kommit till användning
e.l.f. Power Grip Primer med niacinamid - Säljer en e.l.f. Power Grip Primer med 4% niacinamid. Gelbaserad formula som ger en slät bas för sminket. Niacinamid är bra för både torr och fet hud, den ger fukt och reglerar porrmaskar! Funkar på känslig hud!
e.l.f. Power Grip Primer - Säljer en helt ny e.l.f. Power Grip Primer eftersom att jag använder en annan och den är dessutom oöppnad.
e.l.f. primer, foundation & bronzer
e.l.f. primer, foundation & bronzer - 0

e.l.f. primer, foundation & bronzer

Storlek: ingen
Kategori: Skönhet
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

298 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett set med e.l.f. Power Grip Matte Primer i svart tub, Halo Glow Liquid Filter foundation med beige ton och ljusrosa lock, samt en rund bronzer i varm brun nyans. Perfekt för att skapa en jämn och glowig bas med snygg contour.

Lowa
Lowa
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Anua Heartleaf 77% Soothing Toner - Anua Heartleaf 77% Soothing Toner. Innehåller 250 ml. Tonern är vattenliknande och passar perfekt för att lugna och återfukta huden. Minimalistisk design och enkel att använda i din hudvårdsrutin. Testad några gånger. Se bild på hur mkt som e kvar. 80% minst
Blå och vita press-on naglar med mönster - MADE TO ORDER. Mått på sista bilden. Mät dina naglar på bredden och skriv sedan till mig vilka storlekar du behöver :) skriv med siffrorna som du kan see över naglarna på sista bilden.
CAIA Face Palette Classy - Säljer en CAIA Face Palette Classy med fyra olika puder: contour, blush, bronzer och highlighter. Paletten har en snygg beige/brun förpackning med spegel och silvrig text. Pudren har varma, naturliga toner och highlightern har ett skimrande mönster. Perfekt för att skapa en fräsch look.
4 st Rhode läppglans - 4 st Rhode läppglans, oanvända i kartong! Priset gäller för alla 4 tillsammans 🌸
Kérastase Genesis Fortifying Serum - Kérastase Genesis Fortifying Serum mot håravfall, 90 ml. Kommer i en snygg glasflaska med pipett och rosa-röd toning. Innehåller amineksil, ingefärsrot och koffein för att stärka håret. Perfekt för dig som vill boosta håret och minska håravfall.
Rare Beauty Nearly Mauve Cream Blush - Rare Beauty Nearly Mauve är ett krämrouge i en söt, ljusrosa rund dosa med spegel. Färgen är en mjuk mauve-ton som ger kinderna en naturlig och fräsch look. Perfekt att ha i väskan för touch-ups under dagen.
Beauty of Joseon Ginseng Duo ✨ - Säljer ett set från Beauty of Joseon med Revive Eye Serum 30 ml (Ginseng + Retinal) och Ginseng Essence Water (150ml). Perfekt för dig som vill boosta huden med ginseng och återfuktning.
Koreanska sminkprodukter i originalförpackning - Säljer ett kit med koreanska sminkprodukter i originalkartong. Innehåller bland annat toner, solskydd, rengöringsskum och essence från märken som iUNIK, Anua, COSRX och Axis-Y. Förpackningarna är i ljusa färger som vitt, grönt, beige och blått. Perfekt för dig som gillar K-beauty. 50kr/st