Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Smink - Caia F14 borste, aldrig använd, endas ”testad” utan produkt. 2 blush, 1 från caia i färgen berry smoothie, isadora i färgen 42 rose perfection. Elf halo glow 6 , skulle användas som bronzer men för mörk, provad på handen. Köp allt för 399 , eller skriv om du är intresserad av att köpa separat 🩷🩷gratis frakt!! pris kan diskuteras
Smink! - Hej! Här I kan du få 5-7 saker! (Obs! Vissa saker kan vara använda/testade men finns mycket kvar!🤍
Smink - Blandade sminprudokuter ifrån varierade märken. Bla. MakeUpMekka, LASplash, Cosmobeauty, Note och NYX m.m. Alla produkter är oanvända. Allt går att köpa styckvis, skriv isåfall ett dm på Plick.🩷  OBS! Paletten är såld OBS! Floss läppglansen är sålt🩷
Smink  - Säljer Makeup Mekka Miracle Powder 'Perfect Satin Skin' och highlighter 'It's Lit' som man inte kan få tag på längre! Har knappt använt den men det blir så snyggt när man gör sin glow rutin. Säljer den då jag köpt en lite för mörk färg för mig (jag är ganska blek)
Smink - Seljer den Brow power sminket då jag har svarta ögonbryn och inte bruna sminka ögon brynen . Den är alldrig använt helt ny färg brun frakt till komer  Pris går att diskuter
Smink - Föreslå pris💕 (pris kan diskuteras🥰)
Smink förvaring  - Säljer sminkförvaring då det inte används☺️66kr styck eller allt för 200kr
Smink - Vill du ha nån smink produkt så är det bara skriva privat! Man ser inte vilka produkter jag har men har massor det är bara fråga om nån produkt så kan ja kolla om jag har. Säljer allt tillsammans för 1000kr Annars ordinarie pris är 18000 ungefär sminkar inte mig längre.
Smink
Smink - 89

Smink

Storlek: NO SIZE
Kategori: Skönhet

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett litet start kit. Lätt att ha med i sin skolväska eller bara vill ha hemma

Molly
Molly
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Caia Glow Blush Raspberry Passion - Fast pris 🌸 Caia Glow Blush i färgen Raspberry Passion.  Endast testad. Allt som på bilderna.
Urban Decay All Nighter Setting Spray - Två flaskor Urban Decay All Nighter Long Lasting Makeup Setting Spray. Svarta flaskor med lila text och genomskinliga lock. Ger en lätt mist som håller sminket på plats hela dagen med temperaturkontroll-teknologi. Perfekt för att fixera din makeup.helt nya inte ens använda man får båda 2 för 300 kr
Miss Fancy UV-lampa för naglar - Endast en lampa kvar! Nypris 1399 kr mitt pris 800. Lamporna är köpta i somras o inte så använda. Lampan laddas och kan användas utan sladd. Precis som nya och vill bara bli av med de så snabbt så möjligt💕
CAIA ansiktspaletter och singelprodukter - Säljer ett gäng CAIA sminkprodukter då jag verkligen inte har ett intresse för smink längre. ansiktspalett med bronzer, rouge och highlighter, singelrouge i persikoton, highlighter i champagne, bronzer i varm brun, puder i ljus beige samt duo med rosa och guldiga nyanser. Alla kommer i snygga metallic- och pastellförpackningar.
CAIA Rouge Stick Cotton Candy - Säljer en CAIA rouge stick i färgen Cotton Candy. Kommer i en söt rosa förpackning med vitt tryck och matchande lock. Krämig formula som är lätt att applicera direkt på kinderna för en fräsch rosa ton. Den är såklart oanvänd säljer pga att jag fick två i samma färg av denna och har ingen användning av den andra!❣️
Builder Gel Frosted Pink - Miss Fancy Builder Gel i färgen Frosted Pink, 30g. Oöppnad! Nypris:330kr
CAIA Face Palette Sassy - Säljer en CAIA Face Palette i färgen Sassy. Br
CAIA Glow Bronzer Antigua - Säljer en CAIA Glow Bronzer i färgen Antigua. Kommer i en brun, fyrkantig dosa med spegel och har en skimrande varm brun nyans. Perfekt för att ge ansiktet en solkysst look. Innehåller 10 g och är vegansk.