Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ellen Tracy Glow Blush palett - Säljer en blush-palett från Ellen Tracy med tre färger
Pixi On-the-Glow Blush - Säljer en Pixi On-the-Glow Blush i en härlig rosa nyans. Denna rouge är perfekt för att ge kinderna en fräsch och naturlig glöd. Kommer i en praktisk stickform som är lätt att applicera och ta med sig. Perfekt för en snabb touch-up när du är på språng! Lite använd, men 99 % av produkten är kvar
Pixi On-the-Glow Blush Fleur - Helt ny, Pixi On-the-Glow Blush i nyansen Fleur är en krämig blush-stick som ger en fräsch rosa ton till kinderna. Kommer i en smidig grön förpackning med guldiga detaljer och innehåller 19g. Perfekt för att snabbt få glow och färg på språng.
Pixi On-the-Glow Blush stick - Säljer en Pixi On-the-Glow Blush i stickformat. Använt en gång då jag fått den i present men den inte va så fin på mig
Pixi glow blush - Jättefin populär glow blush från pixi. Använd kanske 2 gånger. Färgen är Ruby. Nypris 279kr
Pixi On-the-Glow Blush stick - Krämrouge i stickformat från Pixi i färgen 'Fleur'. Kommer i en rosa och ljusgrön förpackning. Enkel att applicera direkt på kinder och läppar för en fräsch, återfuktande finish. Perfekt att ha med i väskan för touch-ups under dagen.
Lumene Natural Glow Blush Coral Glow - Haft länge, knappt använt!!! Rouge från Lumene i färgen Coral Glow, ger en naturlig glow med en varm korallton. Innehåller vilda arktiska hjortron och hyaluronsyra för extra fukt. Vegansk formula och kommer i en rund dosa med transparent lock. Perfekt för att fräscha upp kinderna med en mjuk, fräsch färg.
Luminous Silk Glow Blush
Luminous Silk Glow Blush - 0 Luminous Silk Glow Blush - 1 Luminous Silk Glow Blush - 2 Luminous Silk Glow Blush - 3

Luminous Silk Glow Blush

Storlek: one size
Kategori: Skönhet
Märke: Lush
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer Luminous Silk Glow Blush från Giorgio Armani.

Bosnisk tjej 🇧🇦
Bosnisk tjej 🇧🇦
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
IsaDora Bronzing Powder Golden Tan - IsaDora Bronzing Powder i färgen 46 Golden Tan. Använt några gånger men finns mycket produkt kvar.
Huda Beauty Easy Bake Peach Pie puder - Pressat setting- och brighteningpuder i färgen Peach Pie från Huda Beauty. Kommer i en snygg svart fyrkantig dosa med spegel och medföljande svamp. Perfekt för att fixera sminket och ge en fräsch, matt finish. Färgen är ljus persikotonad.
CAIA It's Iconic Concealer 1N - CAIA It's Iconic Satin Radiance Concealer i nyansen 1N. Perfekt för att täcka mörka ringar och ojämnheter med en naturlig finish. Endast testad 1 gång. Ytterst lite repig på baksidan som man kan se på bild 2 men det är endast locket.
CAIA Rouge Stick Cotton Candy - Rouge i stickformat från CAIA i nyansen Cotton Candy. Kommer i en söt ljusrosa förpackning med vitt tryck. Perfekt för att ge kinderna en fräsch rosa ton och enkel att applicera direkt på huden.
BB-stick caia  - BB-stick från caia i färgen 50 W har använt max 5 gånger, på bilden visar jag hur mycket det är kvar 💗
CAIA Glow Blush - Wild Strawberry - Säljer ett helt oöppnat CAIA Glow Blush i färgen Wild Strawberry då jag köpte fel färg 🩷 Som man ser på bilderna har jag inte öppnat tejpen på förpackningen alls!
e.l.f. Halo Glow Liquid Filter 3 - Säljer en e.l.f. Halo Glow Liquid Filter i nyansen 3 Light/Medium. Flytande formula i en genomskinlig glasflaska med beige plastlock. Produkten är vegansk och cruelty free, perfekt för att ge huden en strålande glow. Passar dig som gillar naturlig lyster.
CAIA läppenna - Caia läppenna i färgen Bianca. Använd fåtal gånger