Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Setting powder - Ny setting powder, transparent från Lottie London.
Will powder blush quad - Jag säljer denna plus palett eftersom jag inte använder den. Den har används några gånger, mest highlightern som används. Den är typ full och nästan som ny.
coconut baking powder - från revolution. Använd ett par gånger men inte ofta. Har endast gjort hål och inte dragit av plastfliken (se bild 4”) Köptes från makeup.se för 83kr.
Highlightning powder from Technic - Knappt använd paljett powder highlighter från Technic
Pastellfärgad pearl powder till naglar - 6st pearl powder till naglar. Materialet är löspuder. Inte alla färger är använda, de som är använda är använda 1 gång.Applikatorerna medföljer. Skapar en pärleffekt och pärlglow!
Powder Blush  - Säljer ett puder blush från IsaDora, ROSE PERFECTION 04. Använd max 2 gånger🩷
Will Powder Blush Quad från theBalm - Säljer en Will Powder Blush Quad från theBalm med fyra olika nyanser: dedication (rosa), stamina (mauve), perseverance (korall) och worth the wait (ljus champagne). Kommer i en retroinspirerad förpackning med spegel.
Bronzing powder - Bronzing powder från guerlain, nypris ca 700 kr