Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig blus med puffärmar - Superfin blommig blus med v-ringning och voluminösa puffärmar. Slutsåld. Storlek M
Blommig blus med puffärm från H&M - Supersöt blus från H&M i beige med svart blommönster. Blusen har puffiga trekvartsärmar, rund halsringning och knappar framtill. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en trendig och avslappnad look.
H&M Vit och blå blus med puffärmar - Säljer denna jättepopulära blusen ifrån h&m som är slut i alla storlekar! 💙 Den är helt ny, aldrig använd och har prislappen kvar. Storlek M, men passar mig som ofta har S. Känns stretchig så kan nog passa större också! Jättesomrig och jättefin! Pris kan alltid diskuteras💕
Blommig h&m blus  - Jättefin blus från hm med blomdetaljer på! Endast använd en gång, storlek L som jag tycker är bra fast jag vanligtvis har storlek S, tröjan sitter inte as tajt vilket är najs och den sitter perfekt i längd!
Blommig blus från H&M - Säljer en superfin blommig blus från H&M i storlek M. Den har ett färgglatt mönster med rosa, vita och gröna blommor på en mörkblå bakgrund. Blusen har långa ärmar och knappar framtill. Lyxig kvalitet och look. Otroligt fint skick. Perfekt för alla tillfällen.
Vit blus med puffärm från H&M - Har inte använd den en ända gång,
Blommig blus med puffärm - En blommig blus från Hm, i storlek S💗 knappt använd och ser ny ut💗
Blommig h&m blus - Säljer den populära och slutsålda blusen från h&m😊💓💓 Strlk M men passar super på mig som annars har S/M!! Skriv vid frågor
Blommig blus med puffärmar från h&m
Blommig blus med puffärmar från h&m - 0 Blommig blus med puffärmar från h&m - 1

Blommig blus med puffärmar från h&m

Storlek: M
Kategori: Blusar
Märke: H&M
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

INTRESSE KOLL!! Säljer denna helt nu med prislapp i storlek M

Michelle
Michelle
(11)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Broderad blus från ZARA med knytband - Säljer en superfin vit blus från ZARA med svarta broderade detaljer och snygga knytband med tofsar. Blusen har långärmade puffärmar och v-ringning med broderier längs halsen och ärmsluten. Perfekt för dig som gillar boho-stil! En liten fläck på armen
Svart omlottopp från Zara - Säljer en svart omlottopp från Zara i storlek S. Toppen har en djup v-ringning och knyt i midjan som ger en snygg siluett. Tillverkad i ett mjukt, lätt material som faller fint. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Topp - Ny topp från lvcilia
Svart linne från Nelly - Säljer ett svart linne från Nelly med spetsdetaljer
Zara blus - Jätte fin lila/grå blus som är lite genomskinlig.Endast använt 2 gånger💓
Svart omlottröja från Vila - Snygg svart omlottröja från Vila. Den har korta ärmar och ett knytband i midjan för en smickrande passform. Perfekt för både vardag och fest! 😍
Ljusrosa blus i satin  - En så fin figursydd ljusrosa blus i satin från Vila🤍saknar en knapp men är för övrigt i mycket gott skick. Har en dragkedja i sidan.