Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit blommig långärmad topp Gina Tricot - Säljer en vit långärmad topp från Gina Tricot i storlek S. Toppen har ett blommigt mönster i tyget och är figurnära med rund hals. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Blommig peplumblus från Gina Tricot - Superfin blommig peplumblus från Gina Tricot i transparent, glansigt material. Blusen är vit med rosa och röda blommor, har v-ringning, långa puffiga ärmar och markerad midja. Perfekt för vår och sommar när du vill känna dig extra söt.
Blommig omlottblus från Gina Tricot - Supersöt vit blus med ljusblått blommönster från Gina Tricot. Modellen har v-ringning, korta ärmar och knytband i midjan för en snygg passform. Perfekt för vår och sommar, lätt och luftig i bomullsmix. Den är som ny o har bara används en gång.
Vit blus gina tricot xs - Super söt blus från gina tricot! Aldrig använd med prislapp kvar. Blusen passar storlek xs😍
Blommig blus från Gina Tricot - Superfin blommig blus från Gina Tricot. Den är helt slutsåld på hemsidan och har varit det i några månader nu. Den är i storlek 38 och är helt ny med prislappen kvar🩷 Nypriset var 399kr
Topp från Gina tricot - Storlek 36, knappt använd och i bra sick. Säljer då jag inte använder den💓
Söt topp från Gina Tricot  - En söt sommrig topp från Gina Tricot med en liten Knut vid bysten, knappt använd, mycket bra skick. 💗
Vit blommig omlottklänning från Gina Tricot - Supersöt kort omlotttopp från Gina Tricot i vit med ljusblått blommigt mönster. Toppen har v-ringad hals, korta ärmar och knyt i midjan för en snygg passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Aura💘🐆

Blommig topp från Gina Tricot XS

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Märke: Gina Tricot
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt topp från Gina Tricot i XS med smala axelband och v-ringning. Vit botten med små rosa blommor, smockad midja och lätt, luftig känsla. Perfekt för varma dagar och ger en romantisk vibe. Har endast använt 1 gång och säljer för att det va i fel storlek! 🤗❤️

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Världens sötaste blus - Världens sötaste blus från en butik i Paris !! Finns inte att köpa längre och köpte för 899 förra året. Otroligt fin verkligen men är lite stor för mig i bysten.  Inga defekter och har endast använt några få gånger. Passar perfekt till en svart långkjol på sommaren. Verkligen ett kap ! ❣️Villig att gå ner i pris för snabbt och smidit köp❣️
Brun blus med volanger och knappar - Säljer en brun blus med v-ringning och volangdetaljer framtill. Blusen har knappar längs mitten och trekvartsärmar med lätt puff. Materialet är lätt, vilket ger en cool och avslappnad look. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Mintgrön spetsblus med smala band - Superfin mintgrön linne med smala axelband och v-ringning dekorerad med spetsdetaljer. Linnet är lätt utställd och tyget känns luftigt och somrigt. L men passar perfekt på s
Svart zara topp - Supersnygg topp/blus från zara! 💗
Vit prickig blus med volanger från Zara - Supersöt vit blus från Zara med prickigt mönster, volanger längs v-ringningen och knappar framtill. Blusen har transparenta långärmar och fina spetsdetaljer vid halsen. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Zara blus - Jättefin blus från Zara som är väldigt populär och helt slutsåld🖤 Använd vid ett enda tillfälle så nyskick🙌 Skicka privat för fler bilder🥰