Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusgrön somrig blus - Superfin ljusgrön blus med korta puffärmar och knyt framtill. Blusen har en djup v-ringning och volangdetaljer vid ärmarna. Perfekt för vår och sommar!
Somrig blus - En fin somrig blus från bikbok. Öppna axlar. Storlek XS men skulle passa en S också. Säljer pga att den inte kommer till användning tyvärr.
Somrig blus  - Bra skick förutom ett litet hål som knappt syns, sista bilden. Brukar ha xs/s & är ca 170💕
somrig vit blus - så fin somrig blus som jag tror är köpt på bikbok, den har haft två hål i sidan som har blivit lagade (sista bilden). den är perfekt för lite varmare väder. storlek xs. ❤️
Somrig blus  - Super söt vit blus med en blå broderad design med pärlor som jag köpte i Turkiet! 💙 den här några lösa trådar (som man inte tänker på) men därav det billiga priset (skriv för bilder!) ❤️
Söt somrig blus  - Super fin blus som är figursydd och volanger vid ärmarna de är storlek M men som en S
Somrig blus
Somrig blus  - 89 Somrig blus  - 90

Somrig blus

Storlek: M
Kategori: Blusar
Märke: Bik Bok
Färg: Grön

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en somrig grön/vit croppad blus från BikBok då den inte kommer till användning längre✨

Kajsa
Kajsa
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Svart omlottopp från Zara - Säljer en svart omlottopp från Zara i storlek S. Toppen har en djup v-ringning och knyt i midjan som ger en snygg siluett. Tillverkad i ett mjukt, lätt material som faller fint. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Broderad blus från ZARA med knytband - Säljer en superfin vit blus från ZARA med svarta broderade detaljer och snygga knytband med tofsar. Blusen har långärmade puffärmar och v-ringning med broderier längs halsen och ärmsluten. Perfekt för dig som gillar boho-stil! En liten fläck på armen
Svart linne från Nelly - Säljer ett svart linne från Nelly med spetsdetaljer
Topp - Ny topp från lvcilia
Ljusrosa blus i satin  - En så fin figursydd ljusrosa blus i satin från Vila🤍saknar en knapp men är för övrigt i mycket gott skick. Har en dragkedja i sidan.
Snygg blus från Gina - Jättesöt blus!❣️Enda lilla defekten är att jag använt säkerhetsnål vid urigningen så det är en liten defekt från det men inget stort🥰Pris går att diskutera!
Champagnefärgad satinblus med vida ärmar - Måste tyvärr sälja denna snygga champagnefärgad blus från boohoo i glansig satin då den var för liten för mig, Blusen har vida långärmar, rund halsringning och snygg rynkning i midjan baktill. den är helt ny med prislapp kvar💕. Bilderna har inte rättvist ljus