Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart blus med puffärm - Svart blus med puffiga korta ärmar och rund halsringning. Baksidan har en snygg öppning med knytband i nacken. Blusen är i ett lätt bomullstyg och har en avslappnad passform som ger en cool och trendig vibe.
Svart blus med puffärmar - Säljer en svart genomskinlig blus med puffiga kortärmar och knytning. Storlek Xs, använd 1 gång💖
Svart puffärm topp  - Svart topp från H&M i storlek XS med puffiga korta ärmar och rund halsringning. Kroppsdelen är i mjuk bomull medan ärmarna har en lite styvare känsla som ger extra volym. Enkel och stilren design som ändå sticker ut med sina coola ärmar.
Tröja med puffärmar - En super söt tröja med puffärmar från hm. Superskönt o stretchigt material.
Blus med puffärm - Super snygg blus med puffärm som tyvärr aldrig kommer till användning. Stl S. Köpare står för frakt💞
snygg blus med puffärm  - snygg blus!
Topp med puffärmar - Använd får gånger, pris kan diskuteras💕
Organzatopp med puffärm
Organzatopp med puffärm - 89 Organzatopp med puffärm - 90 Organzatopp med puffärm - 91

Organzatopp med puffärm

Storlek: L
Kategori: Blusar
Märke: H&M
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Årets födelsadagsblus, endast använd en gång så toppenskick! Väldigt fin men har tyvärr ingen användning för den😊

Moa
Moa
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Volangblus - Så najs volangblus ifrån HM som inte säljs längre, så festlig och fin.
Blus - Super söt blus med volanger från Gina!
viral gina topp - säljer denna superfina blusen från gina, använd fåtal gånger! ganska liten i storleken speciellt om man har större byst❤️
Topp från Gina tricot - Superfin topp från Gina tricot. Inga defekter, säljer då den inte kommit till användning💓
Vit blus från NELLY - Jättefin vit blus, endast använd 3 gånger då den är lite för stor för mig.
Ljusblå långärmad blus - Säljer en så söt blå volangblus från Zara. Storlek S och i perfekt skick💗
Nelly topp - Jättefin topp från Nelly helt ny med prislapp kvar  som passar perfekt till jul!❤️
Glittrig oneshoulder topp Second Female - Supersnygg glittrig paljett oneshoulder topp perfekt nu till nyår! Den är ifrån Second Female! Står på lappen storlek L men skulle mer säga att den sitter som en M! I mycket bra skick💗 Första bilden är tagen från tjejen jag köpte den ifrån!!