Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit blus med volang - Säljer min blus då den inte kommer till användning💕
Vit blus med spets och volanger - Supersöt vit blus med broderad spets upptill och dubbla volanger nedtill. Använd en gång så är i väldigt fint skick❣️
Vit blus med volang från Kappahl - Säljer en söt vit blus från Kappahl i storlek 158. Blusen har volangdetaljer längs axlarna och fina broderade sömmar framtill. Den är gjord i ett lätt och luftigt bomullstyg, perfekt för varma dagar. Rund halsringning och ärmlös design ger en fräsch och stilren look.
Vit blus med volanger - En vit volangblus från Lindex. Strl 164 men passar på xs-m då den är elastisk i midjan. Endast använd ett fåtal gånger. Pris kan diskuteras🤍
Vit blus med volanger och lång ärm - Säljer en vit blus med transparent tyg och snygga volanger framtill. Blusen har långa ärmar med resår och volangdetaljer vid ärmslut. Luftig passform och romantisk look, perfekt för dig som gillar trendiga detaljer. Använd endast en gång.
Volang blus - Söt blus med volanger och snören från Kappahl💞 knappt använd 💞 köp gärna med KÖP NU💞
Vit blus med volang  - Säljer denna fina blus med volanger ifrån Zara. (Första bilderna är lånade). Plagget är nästan aldrig använt och i ett väldigt fint skick.
Vit volang blus - Supervacker och trendig vit blus med unika mönster och volanger vid ärmarna! Endast använd ett fåtal gånger och är i storlek xs. 🩷
vit blus med volang
vit blus med volang  - 89 vit blus med volang  - 90 vit blus med volang  - 91

vit blus med volang

Storlek: xs
Kategori: Blusar
Märke: Kappahl
Färg: Vit

160 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

söt blus från kappahl i storlek xs, fint skick!

sigrid rönnberg
sigrid rönnberg
(66)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Broderad blus från ZARA med knytband - Säljer en superfin vit blus från ZARA med svarta broderade detaljer och snygga knytband med tofsar. Blusen har långärmade puffärmar och v-ringning med broderier längs halsen och ärmsluten. Perfekt för dig som gillar boho-stil! En liten fläck på armen
Svart omlottopp från Zara - Säljer en svart omlottopp från Zara i storlek S. Toppen har en djup v-ringning och knyt i midjan som ger en snygg siluett. Tillverkad i ett mjukt, lätt material som faller fint. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Topp - Ny topp från lvcilia
Svart linne från Nelly - Säljer ett svart linne från Nelly med spetsdetaljer
Ljusrosa blus i satin  - En så fin figursydd ljusrosa blus i satin från Vila🤍saknar en knapp men är för övrigt i mycket gott skick. Har en dragkedja i sidan.
Snygg blus från Gina - Jättesöt blus!❣️Enda lilla defekten är att jag använt säkerhetsnål vid urigningen så det är en liten defekt från det men inget stort🥰Pris går att diskutera!