Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeans blus - Jeans blus med knappar. Inga defekter. Nypris 800kr, sitter som S
Blus i jeansmaterial - Så snygg blus som aldrig är använd. Fick i present men tyckte inte den passade mig!❤️ nypris 600
Blå blus i satin - Snygg blus med lite veck i halsen.
Mönstrad blus i blått och vitt - Säljer en snygg blus med paisleymönster i blått och vitt från pepe jeans. Blusen har korta ärmar och en knytning framtill. Perfekt för en avslappnad stil med jeans.
Jeans blus - Unik Jeans blus
Pepe jeans blus - Jättesöt marinblå blus från Pepe jeans. Pris kan diskuteras 💗
Jeans blus  - Superfin aldrig använd jeans blus från Kappahl. Sitter fint på S, M och L, superfin till hösten och skolan. Skulle styla den med ett par svarta kostymbyxor eller svarta jeans. Kontakta vid fler bilder eller frågor <3 🚨 Kan sänka pris vid frågan 🚨
Blus i jeans
Blus i jeans - 0 Blus i jeans - 1 Blus i jeans - 2

Blus i jeans

Storlek: S
Kategori: Blusar
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jättefin blus i jeans som knappt är använd (kanske 2 gånger) från &otherstories!

Vilma🪽
Vilma🪽
(25)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Slutsåld one shoulder topp med rosett och lappen kvar - Slutsåld one shoulder topp/blus från H&M som har lappen kvar. Är normal i storleken och har en dragkedja på sidan. På axeln sitter det en stilig och stor rosett. Blusen är åtsittande upptill och lös nedanför bysten, sluter strax över höfterna.💗💗
Zara blus - Superfin blus ifrån zara, säljs då den inte används längre
Prickig topp - Prickig topp från Zara
zara blus - super fin blus med unik design
Volang blus - Jättesöt blus från Bikbok med en v-ringning!!🥰
Vit blus med broderade detaljer Gina Tricot - Supersöt vit blus från Gina Tricot i storlek XS. Blusen har broderade blommor, korta ärmar och knyt framtill. Materialet är lätt och luftigt linne, perfekt för varma dagar. Scallop-kant och hålbroderier.
Snygg blus från Gina - Jättesöt blus!❣️Enda lilla defekten är att jag använt säkerhetsnål vid urigningen så det är en liten defekt från det men inget stort🥰Pris går att diskutera!
Blus - Svart topp, superfin