Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön blus - Jättefin grön blus som jag säljer då jag behöver pengar, annars är den jättefin💕Den har en liten påbörjad hålighet, men den är så liten att det är omärkligt❤️Nypris är runt 400kr😋
Grön blus  - Superfin grön blus inte använd mycket💚
Grön blus - En grön blus som jag aldrig har använt då passformen är lite för stor för mig. Prislappen är kvar💚
Grön blus  - Grön blus storlek 34. Knappar fram och på ärmarna
Grön blus - En mörkgrön blus med öppen rygg i så skönt material! Jättebra skick men kommer aldrig till användning 🩷
Grön blus - Grön blus från indiska. Har en reva i nacken bak så ingen som syns. Jätte fin💚💚
Grön blus
Grön blus  - 89 Grön blus  - 90

Grön blus

Storlek: Xs/S
Kategori: Blusar
Märke: Zalando
Färg: Grön

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin mörkgrön blus fårn Anna field som inte kommer till användning. Storlek xs/s, köp för 200kr🥰

Leia
Leia
(21)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Broderad blus från ZARA med knytband - Säljer en superfin vit blus från ZARA med svarta broderade detaljer och snygga knytband med tofsar. Blusen har långärmade puffärmar och v-ringning med broderier längs halsen och ärmsluten. Perfekt för dig som gillar boho-stil! En liten fläck på armen
Svart omlottopp från Zara - Säljer en svart omlottopp från Zara i storlek S. Toppen har en djup v-ringning och knyt i midjan som ger en snygg siluett. Tillverkad i ett mjukt, lätt material som faller fint. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Topp - Ny topp från lvcilia
Zara blus - Jätte fin lila/grå blus som är lite genomskinlig.Endast använt 2 gånger💓
Svart linne från Nelly - Säljer ett svart linne från Nelly med spetsdetaljer
Svart omlottröja från Vila - Snygg svart omlottröja från Vila. Den har korta ärmar och ett knytband i midjan för en smickrande passform. Perfekt för både vardag och fest! 😍