plick home
Kategorier Märken Produkter Om oss Nybegagnat Vanliga frågor Presentkort
Logga in
Logga in
Kategorier Märken Produkter Om oss Nybegagnat Vanliga frågor Presentkort
💗💗💗💗💗💗

Super söt topp

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Märke: Gina Tricot

150 SEK

Beskrivning

säljer denna jätte fina toppen❤️❤️❤️❤️ vit och helt perfekt till sommaren!!!

fin söt vit topp blus sommar cjute

Annons:

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Annie ullberg
Blus - Jätte fin!
Gina Tricot XS
Blus
350 SEK
lykke❣️❣️❣️
volangblus - säljer denna bruna volangblus som tyvärr aldrig kommit till användning!!💕💕💕💞💞💞
Gina Tricot S
volangblus
200 SEK
Lova Eriksson
Spets topp från Gina 💕 - En helt oanvänd spelstopp från Gina som sitter helt perfekt. Den har ett litet hål under bysten som inte syns alls när man har på sig, det fanns redan på när jag fick hem den tyvärr. Säljer då den inte kommer till användning 🩷 Hålet är superenkelt att sy igen eftersom det är vid en tjock söm.
S
Spets topp från Gina 💕
210 SEK
Vanessa
Easy satin tie babydoll top - Supersöt marinblå blus med vita prickar och korta puffärmar. Toppen har en markerad midja med ett band och lätt rynk vid bysten för en feminin look. Perfekt för dig som gillar retrovibbar och vill sticka ut lite extra.
Hollister XS
Easy satin tie babydoll top
400 SEK
Alice💖
Fitted skjorta - Super snygg tajt sittande skjorta🥰
vet ej S
Fitted skjorta
390 SEK
Iris Fröderberg
Vit topp/blus - Så söt
hm S
Vit topp/blus
259 SEK
Sthlmstil💋
Svart prickig body, Zara, populär, eftertraktad  - Supersnygg svart prickig body ifrån Zara! Skicket är som gott som nytt! Supersnygg och eftertraktad!
Zara S
Svart prickig body, Zara, populär, eftertraktad
800 SEK
Leahs sellout
Vit efterfrågad topp - Supersöt vit topp med halterneck och knyt i nacken. Toppen är plisserad och tight upptill, flowy nedåt och snygga detaljer som twistad front. Perfekt för sommaren och fest. Kan skicka fler bilder. Obs, toppen är lite tight upptill och därför säljer jag den här då jag inte har kvittot. Den har prislapp på, kan tvätta den innan jag postar. Väldigt efterfrågad och trendig, liknar en gammal rosa från Zara.
Gina Tricot XS
Vit efterfrågad topp
350 SEK
Om oss

Plick är sedan 2013 en av Sveriges största nischmarknadsplatser för kläder, skor och accessoarer. Köp, sälj & upptäck second-hand - bra för både miljön och din plånbok.

Hantera cookies
Cookie policy
Kontakt
Plick AB
Kungsgatan 28
753 21 Uppsala
support@plick.se
Karriär Jobb via plick Annonsera på plick
Press press@plick.se
iOS app on App Store Android app on Google Play