Nellie💋💋

Mörkblå kofta med rosettknäppning

Storlek: 170
Kategori: Blusar
Märke: Gina Tricot

170 SEK

Beskrivning

Superfin mörkblå kofta med lång ärm och rund hals. Koftan är stickad och har unika rosetter som knäppning framtill, vilket ger en söt och trendig look. Perfekt att slänga över en topp när det är kyligt ute. Säljer för den bara legat i garderoben, ingen användning alls💗

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Blå Zara kofta  - Säljer en super fin blå Zara kofta som jag köpte nyss på vinted, fint skick utan defekter. Säljer då jag inte tycker att den passar mig💞
Svart omlotttröja  från Zara - Svart kortklänning från Zara med snygg omlottdetalj framtill och knyt i midjan. Klänningen har korta ärmar och en stilren, modern look som passar dig som gillar minimalistisk stil. Perfekt för dig som vill ha en enkel men chic outfit.
Topp med knytning - Super söt!
Blå topp från Zara - SÖKER!!! Söker denna topp från Zara i storlek S eller Xs
Zara blus - Jättefin blus från Zara som är väldigt populär och helt slutsåld🖤 Skicka privat för fler bilder🥰
Turkos långärmad  - Turkos trekvarts tröja, knappt använt och normal i storlek🙌🏻
Tröja från Zara med skärp - Skärp i midjan. Helt oanvänd och nyköpt. Strl S. Nypris 400. Bara att trycka köp nu🥰🥰 försöker alltid posta asap!!!