Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit omlottblus med volangdetalj - Säljer en superfin vit blus med omlottkänsla och v-ringning. Blusen har långärmade, lätt puffiga ärmar. Perfekt att styla med jeans eller kjol. Den är i en ljusgul/crémevit färg. Använd 2 gånger och är i utmärkt skick!
Svart omlottblus med knytband - Säljer en svart omlottblus med långa vida ärmar och snygg krage. Västen har ett brett knytband i midjan som har ett lätt, lite glansigt tyg. Väldrigt stilren. I storlek XS från Gina.
Vit klänning med knytband - Säljer en helt oanvänd super fin topp💞
Vit omlottblus från Gina Tricot - Säljer en söt vit omlottblus från Gina Tricot med långärmade volangärmar och v-ringning. Blusen har en luftig och strukturerad textur, perfekt för vår och sommar🥰✌🏼 pris kan diskuteras
Vit blus med knytband - Söt vit blus med tre knytband framtill och puffiga korta ärmar. Klänningen har en avslappnad passform och volang nedtill, perfekt för varma dagar.
Vit omlottblus - Säljer en stilren vit omlottblus med v-ringning. Blusen har långa ärmar och en elegant omlottdesign som ger en fin passform. Perfekt för både vardag och speciella tillfällen.
Vit omlottblus med volangdetaljer - Säljer en superfin vit omlottblus med v-ringning och volanger längs axlarna. Blusen har trekvartsärm och är tillverkad i ett lätt, luftigt tyg med diskreta ränder. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en fräsch look.
Namuun

Vit omlottblus med knytband

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Gina Tricot
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en söt vit omlottblus med knytband i midjan. Blusen har korta puffärmar och ett fint texturerat mönster. Perfekt för en somrig look! Nästan oanvänd!💗

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Gammalt Zara linne aldrig använt  - Skit snyggt gult gammalt Zara linne. Hör av er för frågor stl S
vinröd spetstopp - säljer min så fina spets topp ifrån gina då den inte används, helt slutsåld på hemsidan och jättebra skick🥰storlek xs
Världens sötaste blus - Världens sötaste blus från en butik i Paris !! Finns inte att köpa längre och köpte för 899 förra året. Otroligt fin verkligen men är lite stor för mig i bysten.  Inga defekter och har endast använt några få gånger. Passar perfekt till en svart långkjol på sommaren. Verkligen ett kap ! ❣️Villig att gå ner i pris för snabbt och smidit köp❣️
Brun blus med volanger och knappar - Säljer en brun blus med v-ringning och volangdetaljer framtill. Blusen har knappar längs mitten och trekvartsärmar med lätt puff. Materialet är lätt, vilket ger en cool och avslappnad look. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Blårandig skjorta med puffärm - Snygg blårandig skjorta med puffiga trekvartsärmar och v-ringad hals. Skjortan har knappar framtill och är tillverkad i mjuk bomull. Den har en loose passform och ger en chill vibe med sin ljusa blå färg och klassiska ränder.
Mintgrön spetsblus med smala band - Superfin mintgrön linne med smala axelband och v-ringning dekorerad med spetsdetaljer. Linnet är lätt utställd och tyget känns luftigt och somrigt. L men passar perfekt på s
Beige blus med v-ringning - Säljer en beige korsettopp med bred v-ringning och långa ärmar. Toppen har en markerad midja med knappar framtill och ett plisserat tyg som ger en cool siluett. Skulle även passa M
Stickad blus ifrån zara - Blus ifrån zara(utgående model)