Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Söt topp från Gina Tricot  - En söt sommrig topp från Gina Tricot med en liten Knut vid bysten, knappt använd, mycket bra skick. 💗
Vit blus gina tricot xs - Super söt blus från gina tricot! Aldrig använd med prislapp kvar. Blusen passar storlek xs😍
 Gina tricot topp -  säljer denna super fina Gina Tricot, topp i nyskick pris kan diskuteras 🌸🩷
Topp från Gina tricot - Storlek 36, knappt använd och i bra sick. Säljer då jag inte använder den💓
Vit volangblus från Gina Tricot XS - Supersöt vit blus från Gina Tricot i storlek XS. Blusen har volangdetaljer både vid ärmslut och nederkant samt trekvartsärmar. Den är tillverkad i ett mjukt, strukturerat tyg och har en rund halsringning. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil.
Gina tricot topp - Super fin topp från Gina tricot💗aldrig använd men prislappen är avtagen
Vit kortärmad topp från Gina Tricot - Superfin vit topp från Gina Tricot i fluffigt, stickat material. Modellen är croppad med korta ärmar och rund halsringning. Knäpps framtill med silvriga knappar som ger en söt touch. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vit topp från Gina Tricot  - Vit topp från Gina Tricot man knyter i ryggen 💗
Alicia söderlind
Alicia söderlind
Topp Gina tricot xs
Topp Gina tricot xs - 0 Topp Gina tricot xs - 1

Topp Gina tricot xs

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Märke: Gina Tricot
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina nya topp från Gina tricot, ny pris 259kr🫶🏼

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Vit omlottblus med knyt från Zara - Säljer en stilren vit blus från Zara i omlottmodell med v-ringning och knyt i midjan. Blusen har korta ärmar och är gjord i ett mjukt, lätt material som faller snyggt. Fin fest topp i storlek S.
Svart korsettopp från Weekday, strl 36 - Säljer en svart korsettopp från Weekday i storlek 36. Toppen har v-ringning, croppad passform och snygga rynkade detaljer på sidorna. Stängs med hakar framtill och är ärmlös. Materialet är linneblandning som ger en cool och stilren look.
blus med volanger från Zara - Supersöt vit blus med prickigt mönster, volanger längs v-ringningen och knappar framtill. INTE MINA EGNA BILDER ❤️ från Zara säljs inte längre
Svart prickig blus med volanger Bik Bok - Säljer en svart blus från Bik Bok i storlek S. Har sytt ihop den längst mer då den var delad först❤️så att det blev mer som en tröja❤️
Superfin topp från Zara - Den är helt ny, aldrig använd. Passade inte i färgen men hade tyvärr redan klippt lappen. Köpte för 450kr och därav den är helt ny säljer jag för 250.❤️pris kan ev diskuteras
Svart prickig body  - Svart linnetopp med vita prickar och smala axelband som knyts på axlarna. Super snygg och helt ny med prislappen kvar! Säljer då den inte passade vid bysten. OBS mindre i storleken! Mer än M💖
Nelly spetsbody - Säljer en nästan helt oanvänd body från Nelly i storlek xs/s❤️ populär body som även Hedvig Sjödin har!