Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön Zara blus  - Super snygg grön blus från Zara, strl xs och i nyskick⭐️ skriv privat vid intresse eller funderingar
Zara blus grön  - Jättefin blus från zara! I en ljus grön/ salviagrön färg!  Helt oanvänd då jag inte hann lämna tillbaka när den var för stor för min smak!
Grön blus från zara - Grön blus från zara som inte kommer till användning tycärr. Super fin nu till sommaren
Grön Zara blus - Intressekoll på denna JÄTTESNYGGA BLUS!💕💕Lånad bild! Fundera på att sälja den för att den inte passar💕💕
Grön blus från zara - Super fin grön blus från zara som inte finns längre, säljer bara om det kommer några bra bud!!!💓
Grön zara blus - Militärgrön blus från zara😍🙏såå himla fin perfekt nu till sommar och vår ! Sitter bra på mig som är 36👌
Zara satin grön blus -  Den är helt ny och ger kroppen en jättefin form. Köparen står för frakten.
Grön blus från zara
Grön blus från zara - 89 Grön blus från zara - 90 Grön blus från zara - 91

Grön blus från zara

Storlek: M
Kategori: Blusar
Märke: Zara
Färg: Grön
Skick: Nytt skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

jättefin blus från zara, aldrig använd men har tagit av lappen ❤️ köpt för nån månad sen

Lovakaarlsson
Lovakaarlsson
(11)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Broderad blus från ZARA med knytband - Säljer en superfin vit blus från ZARA med svarta broderade detaljer och snygga knytband med tofsar. Blusen har långärmade puffärmar och v-ringning med broderier längs halsen och ärmsluten. Perfekt för dig som gillar boho-stil! En liten fläck på armen
Svart omlottopp från Zara - Säljer en svart omlottopp från Zara i storlek S. Toppen har en djup v-ringning och knyt i midjan som ger en snygg siluett. Tillverkad i ett mjukt, lätt material som faller fint. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Topp - Ny topp från lvcilia
Zara blus - Jätte fin lila/grå blus som är lite genomskinlig.Endast använt 2 gånger💓
Svart linne från Nelly - Säljer ett svart linne från Nelly med spetsdetaljer
Svart omlottröja från Vila - Snygg svart omlottröja från Vila. Den har korta ärmar och ett knytband i midjan för en smickrande passform. Perfekt för både vardag och fest! 😍