Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå långärmad blus med knappar - Snygg mörkblå blus med lång ärm och avslappnad passform. Blusen har v-ringning med knappar framtill och lätt struktur i tyget. Perfekt till jeans eller kjol.
Långärmad blus  - Svart långärmad blus med snygga detaljer på ärmarna. Använt 1 gång och ser ny ut.
Blus mörkblå   - Mörkblå blus från vila med småprickigt mönster och v-ringning. Inget att anmärka på skicket.
Mörkblå långärmad blus - Skit snygg blå blus 🌚⚡️ buda i kommentarerna från 100kr
Mörkblå blus - Supersöt mörkblå blus, storleken är xs men fungerar på en s/m också💙pris kan diskuteras
Långärmad blus - Långärmad blus med detalj från veromoda, skrynklig och dåligt ljus på bilden. Bra skick. Storlek XS men mer som S.
Mörkblå blus - Supersöt mörkblå blus från Holly & Whyte med volangdetaljer på axlarna och spetsinslag. Perfekt för dig som gillar romantisk och luftig stil. Passar mig som är s/m.
Mörkblå blus från Vero Moda - Säljer en mörkblå omlottblus från Vero Moda i storlek XS. Blusen har v-ringning, markerad midja och vida, transparenta ärmar i trekvarts längd. Tunt och lätt material som ger ett flowy intryck. Perfekt för dig som gillar stilrena och feminina detaljer.
Tyra Sunnegård
Tyra Sunnegård
Mörkblå långärmad blus
Mörkblå långärmad blus - 0 Mörkblå långärmad blus - 1 Mörkblå långärmad blus - 2

Mörkblå långärmad blus

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Märke: VERO MODA
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

125 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg mörkblå blus med långa ärmar och en stilren design. Perfekt för en elegant look. Blusen har en enkel knäppning framtill och är tillverkad i ett lätt material.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Vit omlottblus med knyt från Zara - Säljer en stilren vit blus från Zara i omlottmodell med v-ringning och knyt i midjan. Blusen har korta ärmar och är gjord i ett mjukt, lätt material som faller snyggt. Fin fest topp i storlek S.
Superfin topp från Zara - Den är helt ny, aldrig använd. Passade inte i färgen men hade tyvärr redan klippt lappen. Köpte för 450kr och därav den är helt ny säljer jag för 250.❤️pris kan ev diskuteras
Svart prickig blus med volanger Bik Bok - Säljer en svart blus från Bik Bok i storlek S. Har sytt ihop den längst mer då den var delad först❤️så att det blev mer som en tröja❤️
Svart korsettopp från Weekday, strl 36 - Säljer en svart korsettopp från Weekday i storlek 36. Toppen har v-ringning, croppad passform och snygga rynkade detaljer på sidorna. Stängs med hakar framtill och är ärmlös. Materialet är linneblandning som ger en cool och stilren look.
blus med volanger från Zara - Supersöt vit blus med prickigt mönster, volanger längs v-ringningen och knappar framtill. INTE MINA EGNA BILDER ❤️ från Zara säljs inte längre
Blårandig skjorta med knappar - Snygg skjorta med smala blå och vita ränder, klassisk krage och knappar framtill. Skjortan har lång ärm och figurnära passform som framhäver midjan. Perfekt för dig som gillar stilrena och fräscha plagg med lite edge.
Svartvit ärmlös linnetopp - Säljer en stilren ärmlös linnetopp i svart och vitt. Toppen har en rak, croppad passform med breda axelband och färgblockad design. Perfekt för dig som gillar elegant stil och vill ha något enkelt men snyggt till garderoben. Knappt använd