Alla kategorier > Blusar
Mörkblå blus från howtokissafrog
Mörkblå blus från howtokissafrog  - 89 Mörkblå blus från howtokissafrog  - 90 Mörkblå blus från howtokissafrog  - 91

Mörkblå blus från howtokissafrog

Storlek: 8 år eller 134/140
Kategori: Blusar
Märke: Asus
Färg: Marinblå

230 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Blus från howtokissafrog. Storlek 8år eller 134 ungefär. Säljer den eftersom den är för liten som man kan se på bilden. Den var som en trekvartsärm på mig men egentligen är den lite liten för mig. Annars trekvartsärm om man vill

Esther🌟
Esther🌟
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Topp Zara - Fin vit topp från Zara!🤍
Gina topp - Topp/blus ifrån Gina i strl xs. Passar mig som vanligtvis bär M. Använd endast en gång så i nyskick. Perfekt till ett par svarta kostymbyxor.
vit spets topp - Vit spets topp från Bershka i strl S.
Vit blus från Zara - Helt ny vit blus från zara. Jättesöt och passar att ha ett linne under också. Pris går att diskutera.
Spets blus från Zara - Storlek S , Bra skick använd fåtal gånger