Alla kategorier > Blusar
Rosa blus
Rosa blus  - 0 Rosa blus  - 1 Rosa blus  - 2

Rosa blus

Storlek: S/M
Kategori: Blusar
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

300 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Så söt rosa blus från märket Marta du Chateau. Aldrig använd, nypris ca 400 kr❤️✨❤️✨

Emma
Emma
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa blus - Gulligaste rosa blusen från mango med så fina detaljer. Perfekt för alla tillfällen och bara använd en gång💕
Rosa blus  - Jättesöt rosa blus, i bra skick. Färgen på bilden stämmer inte riktigt överens med färgen i verkligheten. (Lånade bilder)
Rosa blus - Rosa blus från carina wester
Rosa blus - Så fin rosa blus med fjädrar från Zara!
Rosa blus - Kortärmad blus med satinband. Använd, har lite lösa trådar som kan klippas bort, annars fin 🫶
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Mörkblå prickig blus med volang - Söt mörkblå blus med vita prickar och volangdetaljer längs V-ringningen. Blusen har korta ärmar i transparent material och smock i midjan för en snygg passform. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look.
Omlottblus Missay - Stilren svart omlottblus från Missay med knytband i midjan och v-ringad hals. Blusen har långa ärmar och lätt utsvängd nederkant för en feminin siluett. Perfekt att matcha med både jeans och kjol.
intimissimi tröja - jättefin kashmir långärmad tröja från intimissimi med spetsdetaljer. säljer då den inte kommer till användning💗kontakta mig för fler bilder eller andra frågor!
Vit blus/skjorta med 3/4-ärm och v-ringning - Stilren vit blus i luftig bomull med v-ringning och knäppning framtill. Blusen har 3/4-ärmar med lätt puff och avslappnad passform. Perfekt för en trendig och enkel look.
Brun omlottblus från Zara - Snygg brun omlottblus i plisserat tyg från  Zara. Blusen har djup v-ringning, resår i midjan och vida korta ärmar. Använd 2 gånger !!🩷🍒
Svart omlottväst med djup urringning - Snygg svart omlottväst med djup v-ringning och draperad front. Västen har en modern och stilren look, perfekt att styla över en spets-bh för en trendig outfit. Materialet ser ut att vara mjukt och följsamt syntet.