Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa Gina topp - En super fin topp rosa blus från Gina (hittade inte den rosa på hemsidan) lite fransig i snörena man knyter (var så i butiken när jag köpte den)
Rosa topp från Gina  - Oavänd topp från Gina tricot
Rosa topp från Gina tricot - Jätte söt rosa topp men snören från Gina tricot. Aldrig använd! Säljer pga den passar ej :(
Rosa topp  - Säljer denna jätte fina rosa toppen i stl xs💕💕
Rosa blus från Gina  - Rosa blus med puffärmar och knytning från Gina!
Gina toppen!! - Säljer denna otroligt fina gina toppen då den aldrig kom till användning. Den är helt nytt skick endast använd en gång. Använd gärna köp nu💕💕
Gina topp - Snygg topp från gina tricot som tyvärr inte kommer till användning! Lapparna kvar
Rosa topp - En rosa topp från Gina Tricot Young! Storlek 170, motsvarar XS/S! Söt ljusrosa färg och i nyskick!
Rosa topp från Gina
Rosa topp från Gina  - 0 Rosa topp från Gina  - 1

Rosa topp från Gina

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Märke: Gina Tricot
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

165 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mina bilder!!💕 superfin. Knytning där bak

Hedda Söderström
Hedda Söderström
(139)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Broderad blus från ZARA med knytband - Säljer en superfin vit blus från ZARA med svarta broderade detaljer och snygga knytband med tofsar. Blusen har långärmade puffärmar och v-ringning med broderier längs halsen och ärmsluten. Perfekt för dig som gillar boho-stil! En liten fläck på armen
Svart omlottopp från Zara - Säljer en svart omlottopp från Zara i storlek S. Toppen har en djup v-ringning och knyt i midjan som ger en snygg siluett. Tillverkad i ett mjukt, lätt material som faller fint. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Topp - Ny topp från lvcilia
Zara blus - Jätte fin lila/grå blus som är lite genomskinlig.Endast använt 2 gånger💓
Svart linne från Nelly - Säljer ett svart linne från Nelly med spetsdetaljer
Svart omlottröja från Vila - Snygg svart omlottröja från Vila. Den har korta ärmar och ett knytband i midjan för en smickrande passform. Perfekt för både vardag och fest! 😍
Ljusrosa blus i satin  - En så fin figursydd ljusrosa blus i satin från Vila🤍saknar en knapp men är för övrigt i mycket gott skick. Har en dragkedja i sidan.