Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Glitter topp - Jätte fin glitter topp från mango, perfekt till nyår. Säljer eftersom att den är för liten. Nyskick, aldrig använd.
Glitter topp - Svart glitter topp i storlek xs/s
Glitter topp  - Säljer denna fina glittriga tröjan från Most Wanted, då den inte har kommit till användning. Den är helt ny med prislapp! Nypris 29 euro, mitt pris 250🌸
Glitter topp - Söt filter topp från Gina
Glitter topp  - Så snygg topp! Aldirg använd
glitter topp - Säljer en super snygg glitter topp från gina! Nästan aldrig använd💖💖är i storlek M men passar mig som har S!
Glitter topp - Säljer denna snygga glitter topp💕endast använt en gång. Säljer den på grund av att den är för liten
Glitter topp
Glitter topp - 89

Glitter topp

Storlek: S
Kategori: Blusar
Färg: Svart

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Topp från sisters point. Stl s Sparsamt använd Glittrar, sticks inte och inte lika urringat på.

Gabriella
Gabriella
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Topp - Ny topp från lvcilia
Broderad blus från ZARA med knytband - Säljer en superfin vit blus från ZARA med svarta broderade detaljer och snygga knytband med tofsar. Blusen har långärmade puffärmar och v-ringning med broderier längs halsen och ärmsluten. Perfekt för dig som gillar boho-stil! En liten fläck på armen
Zara blus - Jätte fin lila/grå blus som är lite genomskinlig.Endast använt 2 gånger💓
Ljusrosa blus i satin  - En så fin figursydd ljusrosa blus i satin från Vila🤍saknar en knapp men är för övrigt i mycket gott skick. Har en dragkedja i sidan.
viral gina topp - säljer denna superfina blusen från gina, använd fåtal gånger! ganska liten i storleken speciellt om man har större byst❤️
Svart omlottröja från Vila - Snygg svart omlottröja från Vila. Den har korta ärmar och ett knytband i midjan för en smickrande passform. Perfekt för både vardag och fest! 😍
Vit blus från NELLY - Jättefin vit blus, endast använd 3 gånger då den är lite för stor för mig.
Snygg blus från Gina - Jättesöt blus!❣️Enda lilla defekten är att jag använt säkerhetsnål vid urigningen så det är en liten defekt från det men inget stort🥰Pris går att diskutera!