Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Topp i anglasie  - Fin topp i anglaisebrodderi! Använd fåtal gånger så fint skick!
Topp i spets - Spetstopp i superfint skick! Slits vid ärmarna.
Jättefin topp blus i ljusrosa - Storlek s. Från Holy & whyte Jättefin o sommrig🌸
topp / linne i mesh  - Mesh / genomskinligt linne / topp från Vero Moda. Storlek S till M. Helt genomskinlig men passar bra över tex ett svart linne / tröja. Färgen är en ganska mörk grön och svart. Riktigt fint skick! 😊 Skriv gärna vid intresse. Pris kan alltid diskuteras! 🥰
Tröja/topp i spets  - Aldrig använd med prislapp kvar
Kofta/topp i spets  - En kofta eller mer som topp, i spets från Zara.
fanny.fichtel
fanny.fichtel
Topp i bäckebölja
Topp i bäckebölja  - 89 Topp i bäckebölja  - 90 Topp i bäckebölja  - 91

Topp i bäckebölja

Storlek: XS-M
Kategori: Blusar

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En såå fin egensydd vit/blå randig topp i bäckebölja material som är supertrendigt och skönt! 🌸🌸🌸 Justerbara band upptill så passar allt från xs till en medium beroende på hur man vill att den ska sitta, jag på bilden är en S🍀 Toppen är dessutom sydd i dubbeltyg så att den ej blir genomskinlig! Tveka inte att skriva om du har fler frågor eller såå!! Kika även gärna in på min sida där jag säljer mer egensydda och virkade kläder av återvunnet material🌳🌳 Finns även på instagram @lucu.studio 💗💗

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Svartvit ärmlös linnetopp - Snygg svartvit linnetopp med breda axelband och fyrkantig urringning. Toppen är ärmlös och har en cool kontrast mellan svart upptill och vitt nedtill. Perfekt att matcha med jeans för en chill och trendig look.
Vit broderad blus med volang - Säljer en söt vit blus med broderade hålmönster och volang nedtill. Blusen har v-ringning, knappar framtill och puffiga trekvartsärmar. Perfekt för dig som gillar romantisk och feminin stil. Superfin till jeans eller kjol!
Grönt blus med volanger från Gina Tricot - Supersöt beige blus från Gina Tricot med volangdetaljer på axlarna och runt bröstet. Blusen har v-ringning med knyt framtill och är ärmlös. Luftig och flowy passform, perfekt för vår och sommar. Materialet är mjuk bomull som känns skönt mot huden.
Fin vit blus top från Zara  - Jätte fin top från Zara som är vid med knappar där fram toppen har sjusterbara band och är andvänd 1 gång
Blårandig skjorta med knappar - Snygg skjorta med smala blå och vita ränder, klassisk krage och knappar framtill. Skjortan har lång ärm och figurnära passform som framhäver midjan. Perfekt för dig som gillar stilrena och fräscha plagg med lite edge.
Vit omlottblus med knyt från Zara - Säljer en stilren vit blus från Zara i omlottmodell med v-ringning och knyt i midjan. Blusen har korta ärmar och är gjord i ett mjukt, lätt material som faller snyggt. Fin fest topp i storlek S.
Prickig topp - Sjukt snygg prickig topp💕storlek xs! Kan användas off shoulder ! Nästan aldrig använd och super fin och ha !
Lila satin blus - Supersöt lila blus i glansigt satinmaterial från Idmyfer. Blusen har volangkant nedtill, v-ringad omlottfront och svarta spetsdetaljer. Perfekt för dig som gillar statement-plagg!