Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sofie schnoor blus - En jättefin blus i väldigt bra skick Nypris ca 900kr
Blus från ''Sofie Schnoor'' - Säljer denna superfina blus från '' Sofie Schnoor'' då den längre inte kommer till användning. Den köptes för 800 kronor men lägger ett utgångspris på 350!! 🤍 Vill även tillägga att den använts cirka 3 gånger
Sofie Schnoor blus med volang - Superfin blus, andvänds alldeles för lite men älskar denna. Nypris Ca 350 kr.
Brun och vit mönstrad blus Sofie Schnoor - Supersöt blus från Sofie Schnoor i brun och vit med ett unikt mönster. Blusen har volangdetaljer vid axlar och hals, v-ringad med knyt i halsen. Tillverkad i mjuk bomull.
Sofie schnoor petite  - Stl 176 tröja, 164 kjol
Säljer denna as gulliga blus!!!!😍😍😍från sofie schnoor - Prislapp kvar  Kommer aldrig till användnings  Bra skick Den är vit/beige
Blus - Säljer denna super fina sommar blus köpt ifrån Shein, den är aldrig använd pga jag tycker att den är lite för stor💕💕
Fin blus - Jättefin volang blus från Gina som är helt oanvänd med lapp kvar. Sitter bra på mig som vanligtvis har S-M men lite bredare axlar pga sport. Jättehärlig nu till sommaren
Sofie schnoor blus
Sofie schnoor blus - 89 Sofie schnoor blus - 90 Sofie schnoor blus - 91

Sofie schnoor blus

Storlek: M
Kategori: Blusar
Färg: Beige

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin tshirt/blus från Sofie schnoor i nästan perfekt skick. Säljer då den inte kommer till användning. Strl M men passar mindre också.

Elly.salinder
Elly.salinder
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Blus - Super söt blus med volanger från Gina!
Topp från Gina tricot - Superfin topp från Gina tricot. Inga defekter, säljer då den inte kommit till användning💓
Vit blus från NELLY - Jättefin vit blus, endast använd 3 gånger då den är lite för stor för mig.
Ljusblå långärmad blus - Säljer en så söt blå volangblus från Zara. Storlek S och i perfekt skick💗
Nelly topp - Jättefin topp från Nelly helt ny med prislapp kvar  som passar perfekt till jul!❤️
Snygg blus från Gina - Jättesöt blus!❣️Enda lilla defekten är att jag använt säkerhetsnål vid urigningen så det är en liten defekt från det men inget stort🥰Pris går att diskutera!
Ljusrosa volangblus med kort ärm - Söt ljusrosa blus i transparent material med volangdetaljer längs ärmar och urringning. Blusen har v-ringning och knyt framtill, samt korta ärmar med volanger för en romantisk look.
Glittrig oneshoulder topp Second Female - Supersnygg glittrig paljett oneshoulder topp perfekt nu till nyår! Den är ifrån Second Female! Står på lappen storlek L men skulle mer säga att den sitter som en M! I mycket bra skick💗 Första bilden är tagen från tjejen jag köpte den ifrån!!