Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Logga in
Logga in
Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Hanna
Marinblå blus - Säljer denna supersöta toppen från zara köpt på sellpy men aldrig använd av mig❤️
Zara S
Marinblå blus
100 SEK
Lottagustafsson
Marinblå blus - En fin marinblå blus från Zara i storlek S. Den är använd ett fåtal gånger och är i bra skick. Priset är 50 kr + frakt.
S
Marinblå blus
50 SEK
linn
Marinblå blus från Zara - Säljer min nästintill oanvända blus från Zara💕 sjukt fin men kommer tyvärr inte till användning! Stl S
S
Marinblå blus från Zara
399 SEK
Lilla Lollo
Marinblå blus* från Zara  - Med tanke på att både den eleganta stockholmsstilen och marinblått är årets trender tycker jag helt klart att denna fina blus är godkänd.✅Den är lite tjockare än vad jag är van vid så du slipper frysa även om den är hyfsat genomskinlig samt långt ifrån tung eller obekväm. Välldigt passande när du inte vet om man ska klä upp dig eller ge en obrydd inlevelse:)
Zara S
Marinblå blus* från Zara
80 SEK
Clara
marinblå blus - marinblå blus i silke från zara, något kort i modellen, köpt för längesen så finns ej kvar på zara
xs
marinblå blus
100 SEK
Defne
Marinblå Blus  - Suuperfin marinblå blus som tyvärr inte kommit till användning. Är som i nyskick, tryck gärna på köp nu!!🩷🩷
Vila S
Marinblå Blus
239 SEK
Corinne Asplund
Marinblå blus från Zara - Strl S, sparsamt använd. Zara. Fin spets i ärmarna.
S
Marinblå blus från Zara
50 SEK
Louise
Marinblå blus - Matinblå blus med volanger och dragkedja i ryggen💙
Kappahl 38
Marinblå blus
40 SEK
Tilde

Marinblå blus

Storlek: S
Category: Blusar
Brand: Zara

200 SEK

Beskrivning

Superfin blå blus ifrån zara, strl S använd en gång 💕

blus trendig blå volang ZARA

Annons:

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Esellout
Blus - Intressekoll på denna populära slutsålda blusen!!!! Den är i m men passar mig som vanligtvis har S
H&M M
Blus
1000 SEK
Olivia😽🌈🩵🚀
Vintage linne med mönster - Superfint skick!
XS
Vintage linne med mönster
219 SEK
tyra
Blus - Slutsåld blus från Gina tricot! Endast använd en gång💕storlek M men sitter bra på mig med S
Gina Tricot M
Blus
350 SEK
❤️
Randig blus med puffärm och rosett i ryggen - Superfin blus i vitt med svarta ränder, puffiga korta ärmar och markerad midja. Snygg v-ringning framtill och stor rosett i ryggen som detalj. Perfekt för vår och sommar!Helt ny aldrig använd
NA-KD 32
Randig blus med puffärm och rosett i ryggen
320 SEK
Milia Fernstrand
Söt blus - Tunn blus från Gina i xs, fint skick
Gina Tricot XS
Söt blus
200 SEK
Ester
Vit och blå blus med v-ringning och puffärmar - Säljer en söt blus i vitt med blått mönster som ni är mycket populär och slutsåld hos HM. Blusen har v-ringning, smockad midja och puffiga trekvartsärmar. Perfekt till både jeans och kjol för en fräsch look. Jag har endast använd den en tång annars är den ny.
H&M M
Vit och blå blus med v-ringning och puffärmar
649 SEK
Natalie
Söt blus -  Söt topp superfin passar bra. jag skickar paketet inom 1 dag💗
S
Söt blus
165 SEK
Ängsgatan
Linne Brandy Melville NYTT - Rödvit-rutigt linne från Brandy Melville, köpt förra veckan och helt i nyskick!
Brandy Melville dam one size
Linne Brandy Melville NYTT
239 SEK
Om oss

Plick är sedan 2013 en av Sveriges största nischmarknadsplatser för kläder, skor och accessoarer. Köp, sälj & upptäck second-hand - bra för både miljön och din plånbok.

Hantera cookies
Cookie policy
Kontakt
Plick AB
Kungsgatan 28
753 21 Uppsala
support@plick.se
Karriär Jobb via plick
Press press@plick.se
iOS app on App Store Android app on Google Play