Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit blus med spetsdetaljer - Söt vit blus med fina detaljer, storlek 134-140 men sitter bra som xs också. Är aldrig använd. Tveka inte på att skriva om ni har frågor!
Vit blus med spetsdetaljer - Supersöt vit blus med broderade spetsdetaljer och vida trekvartsärmar. Storlek xs
Vit blus med spetsdetaljer - Säljer en söt vit blus med spetsdetaljer på axlarna och plisserad överdel.
Vit blus med spetsdetaljer - Säljer en elegant vit blus med vackra spetsdetaljer och korta ärmar. Blusen har ett unikt mönster med vågformade strukturer och transparenta partier som ger en stilren look. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. Knappt använd!
Vit blus med spetsdetaljer - Säljer en söt vit blus med spetsdetaljer och volangärmar. Perfekt för vår och sommar! Blusen har en v-ringad design och är i mycket bra skick. Passar både till vardags och festliga tillfällen.
Vit blus med spetsdetaljer - Säljer en vit blus med v-ringning med spetsdetaljer vid axlar och bröst. Blusen har korta volangärmar. Ser skrynklig ut men går att stryka. Inga defekter, använd fåtal gånger. Den är i storlek 146/152 från gina young.🤗
Novalie

Vit blus med spetsdetaljer

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en söt vit blus med spetsdetaljer och korta ärmar. Perfekt för en somrig look. Blusen har en luftig passform och ett fint hålmönster. Knappt använd, skriv vid eventuella frågor 💕 säljer en likadan i svart!

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
vinröd spetstopp - säljer min så fina spets topp ifrån gina då den inte används, helt slutsåld på hemsidan och jättebra skick🥰storlek xs
Gammalt Zara linne aldrig använt  - Skit snyggt gult gammalt Zara linne. Hör av er för frågor stl S
Mintgrön spetsblus med smala band - Superfin mintgrön linne med smala axelband och v-ringning dekorerad med spetsdetaljer. Linnet är lätt utställd och tyget känns luftigt och somrigt. L men passar perfekt på s
Världens sötaste blus - Världens sötaste blus från en butik i Paris !! Finns inte att köpa längre och köpte för 899 förra året. Otroligt fin verkligen men är lite stor för mig i bysten.  Inga defekter och har endast använt några få gånger. Passar perfekt till en svart långkjol på sommaren. Verkligen ett kap ! ❣️Villig att gå ner i pris för snabbt och smidit köp❣️
Brun blus med volanger och knappar - Säljer en brun blus med v-ringning och volangdetaljer framtill. Blusen har knappar längs mitten och trekvartsärmar med lätt puff. Materialet är lätt, vilket ger en cool och avslappnad look. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Mörkblå omlottklänning Hollister - Supersnygg mörkblå omlottklänning från Hollister med korta ärmar och v-ringning. Klänningen har en lätt struktur i tyget och en feminin passform som framhäver midjan. Perfekt för dig som gillar enkel men stilren look.
Beige korsettblus med puffärm - Säljer en beige korsettblus med breda puffärmar och djup v-ringning. Toppen har en markerad midja med snörningsdetaljer och knappar framtill. Sitter precis som på bilderna och normal i storleken❣️
Mörkblå polishat, korsett, bricka och handklovar  - Allt säljdes då det inte kommer till användning längre, säljs i pack pris eller om du är intresserad för styck , pris kan diskuteras