Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit spetsblus - Superfin vit blus i spets med vackra broderade detaljer och korta ärmar. Blusen har en croppad passform och rund halsringning med dekorativ kant.
Vit spetsblus - Säljer denna slutsålda trendiga spetsblus i vitt! Den är supersöt och går att bära både utan linne och med linne. Perfekt till fest eller vardags, snygga spetsdetaljer💝
Vit spetsblus - Säljer en superfin vit spetsblus från ONLY i storlek M. Den passar även mindre storlekar och är i nyskick! Pris kan alltid diskuteras. Skriv om du har några frågor!🩷
Vit spetsblus från Only - Säljer en elegant vit spetsblus från Only. Blusen har vackra spetsdetaljer och är ärmlös med en rund halsringning. Perfekt för en stilren look. Nypris 350kr använd 1 gång💕
vit spetsblus - vit spetsblus från zara
Spetsblus - Jättefin spetsblus från only, säljer då den inte kommer till användning💗(bild från förra ägaren)
Vit spetsblus från Vila - Säljer en superfin vit spets blus från Vila i storlek Xs. Den har ett väldigt fint mönster. Blusen har korta ärmar och rund halsringning. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en fräsch look! Säljer för att den är för stor. Är i jätte bra skick
Vit spetsblus
Vit spetsblus - 0

Vit spetsblus

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Märke: Only
Färg: Vit
Skick: Bra skick

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en söt vit spetsblus med vackra detaljer och en croppad passform. Blusen är ärmlös och har en hög hals med volangkant. Perfekt för en somrig look!

Elin
Elin
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Slutsåld one shoulder topp med rosett och lappen kvar - Slutsåld one shoulder topp/blus från H&M som har lappen kvar. Är normal i storleken och har en dragkedja på sidan. På axeln sitter det en stilig och stor rosett. Blusen är åtsittande upptill och lös nedanför bysten, sluter strax över höfterna.💗💗
Zara blus - Superfin blus ifrån zara, säljs då den inte används längre
Prickig topp - Prickig topp från Zara
zara blus - super fin blus med unik design
Volang blus - Jättesöt blus från Bikbok med en v-ringning!!🥰
Vit blus med broderade detaljer Gina Tricot - Supersöt vit blus från Gina Tricot i storlek XS. Blusen har broderade blommor, korta ärmar och knyt framtill. Materialet är lätt och luftigt linne, perfekt för varma dagar. Scallop-kant och hålbroderier.
Snygg blus från Gina - Jättesöt blus!❣️Enda lilla defekten är att jag använt säkerhetsnål vid urigningen så det är en liten defekt från det men inget stort🥰Pris går att diskutera!
Blus - Svart topp, superfin