Anette Jonson-hälleby

Vit volangskjorta från Lindex

Storlek: 42
Kategori: Blusar
Märke: Lindex
Färg: Vit
Skick: Bra skick

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit skjorta från Lindex med volangkant längs kragen och knäppningen framtill. Skjortan har långa ärmar och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar en romantisk och stilren look.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Världens sötaste blus - Världens sötaste blus från en butik i Paris !! Finns inte att köpa längre och köpte för 899 förra året. Otroligt fin verkligen men är lite stor för mig i bysten.  Inga defekter och har endast använt några få gånger. Passar perfekt till en svart långkjol på sommaren. Verkligen ett kap ! ❣️Villig att gå ner i pris för snabbt och smidit köp❣️
Svart zara topp - Supersnygg topp/blus från zara! 💗
Brun blus med volanger och knappar - Säljer en brun blus med v-ringning och volangdetaljer framtill. Blusen har knappar längs mitten och trekvartsärmar med lätt puff. Materialet är lätt, vilket ger en cool och avslappnad look. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Zara blus - Jättefin blus från Zara som är väldigt populär och helt slutsåld🖤 Använd vid ett enda tillfälle så nyskick🙌 Skicka privat för fler bilder🥰
Bolero - Bolero med glittrande paljetter. Västen har korta ärmar och öppen front, täckt av svarta paljetter i vertikala rader.
Vit prickig blus med volanger från Zara - Supersöt vit blus från Zara med prickigt mönster, volanger längs v-ringningen och knappar framtill. Blusen har transparenta långärmar och fina spetsdetaljer vid halsen. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.