Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Volangblus - Vit volangblus från &other stories. Endast använd 1 gång så i nyskick! Köpt för 990kr. Skriv vid frågor🥰🥰
Vit volangblus  - Vitbeige volangblus med volangärmar, i nyskick
Volangblus - Endast testad! Jättefin blus, stretchigt matrial.
Volangblus  - Sååå söt volangblus från Zara som tyvärr inte kommer till användning🫶🏽Köptes på Sellpy men jag själv har bara använt den 1 gång🥰Strl 164 men skulle säga att de passa XS/S🩷
Volangblus - Söt volangblus 💞
Volang blus - Säljer denna oanvända blus, genomskinlig, super fin med en najs bh under. 💘💘Storlek M mer som S
Volang blus - Säljer en superfin vit blus med volangdetaljer och diskret prickigt mönster. Blusen har djup v-ringning, korta ärmar och knyt framtill. Den är från Zara och är slutsåld, bilden är lånad!!
Volang blus - Söt blus med volanger och snören från Kappahl💞 knappt använd 💞 köp gärna med KÖP NU💞
Ellen
Ellen
Volangblus
Volangblus - 0 Volangblus - 1 Volangblus - 2

Volangblus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin volangblus från Sinsay, jag står ej för frakten🥰

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Svartvit ärmlös linnetopp - Snygg svartvit linnetopp med breda axelband och fyrkantig urringning. Toppen är ärmlös och har en cool kontrast mellan svart upptill och vitt nedtill. Perfekt att matcha med jeans för en chill och trendig look.
Fin vit blus top från Zara  - Jätte fin top från Zara som är vid med knappar där fram toppen har sjusterbara band och är andvänd 1 gång
Grönt blus med volanger från Gina Tricot - Supersöt beige blus från Gina Tricot med volangdetaljer på axlarna och runt bröstet. Blusen har v-ringning med knyt framtill och är ärmlös. Luftig och flowy passform, perfekt för vår och sommar. Materialet är mjuk bomull som känns skönt mot huden.
Vit broderad blus med volang - Säljer en söt vit blus med broderade hålmönster och volang nedtill. Blusen har v-ringning, knappar framtill och puffiga trekvartsärmar. Perfekt för dig som gillar romantisk och feminin stil. Superfin till jeans eller kjol!
Prickig topp - Sjukt snygg prickig topp💕storlek xs! Kan användas off shoulder ! Nästan aldrig använd och super fin och ha !
Blårandig skjorta med knappar - Snygg skjorta med smala blå och vita ränder, klassisk krage och knappar framtill. Skjortan har lång ärm och figurnära passform som framhäver midjan. Perfekt för dig som gillar stilrena och fräscha plagg med lite edge.
Vit omlottblus med knyt från Zara - Säljer en stilren vit blus från Zara i omlottmodell med v-ringning och knyt i midjan. Blusen har korta ärmar och är gjord i ett mjukt, lätt material som faller snyggt. Fin fest topp i storlek S.
Lila satin blus - Supersöt lila blus i glansigt satinmaterial från Idmyfer. Blusen har volangkant nedtill, v-ringad omlottfront och svarta spetsdetaljer. Perfekt för dig som gillar statement-plagg!