Alla kategorier > Blusar
Vit topp
Vit topp - 89 Vit topp - 90

Vit topp

Storlek: Xs
Kategori: Blusar
Märke: Zara

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina blusen från zara som köptes för något år sedan men inte kommit till användning mer än någon gång. Den går att ha off shoulder eller som jag har på bilden. Jättefin och perfekt nu till sommaren DM FÖR KÖP

Jasmine
Jasmine
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Zara vit blus  - Säljer denna då den ej passar mig längre, jätte fin blus men kommer då ej till användning så jag säljer den, inte så strechig i materialet och skulle säga att den är som sin storlek.
Gina topp - Topp/blus ifrån Gina i strl xs. Passar mig som vanligtvis bär M. Använd endast en gång så i nyskick. Perfekt till ett par svarta kostymbyxor.
Prickig topp från Gina  - Säljer denna oanvända prickiga topp från Gina i storlek xs. Perfekt till våren!
vit spets topp - Vit spets topp från Bershka i strl S.
Intimissmi tröja - En fin tröja från intimissmi i storlek S. I gott skick aldrig tvättad💕
Topp Zara - Fin vit topp från Zara!🤍
Topp från Gina tricot - Superfin topp från Gina tricot. Inga defekter, säljer då den inte kommit till användning💓