Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
ZARA topp - Jätte snygg Zara topp i strl. M som endast samkvämet 1 gång💙passar även mig bra som har storlek S
Zara topp - Jättefin knappt använd kofta med spets från Zara, strl M men passar även S, 200kr färg syns bättre på bild två
Zara topp - Säljer den super fina zara topp❤️❤️
Zara topp - Jätte fin mönster topp från zara💕använda fåtal gånger och inga defekter🥰
Topp ZARA - Säljer denna jättesöta toppen från zara. Knappt använt den💕
Topp från Zara - Fin mörkblå topp med fina detaljer!!! Köparen står för frakten. Säljer pågrund av att den ej kommer till användning❤️ . Pris kan diskuteras! Köpt för 399.
zara topp
zara topp - 89

zara topp

Storlek: xs
Kategori: Blusar
Märke: Zara
Färg: Marinblå

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

storlek xs men passar även s 💞

penny
penny
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Zara blus - Superfin blus ifrån zara, säljs då den inte används längre
Prickig topp - Prickig topp från Zara
Vit blus med broderade detaljer Gina Tricot - Supersöt vit blus från Gina Tricot i storlek XS. Blusen har broderade blommor, korta ärmar och knyt framtill. Materialet är lätt och luftigt linne, perfekt för varma dagar. Scallop-kant och hålbroderier.
Svart offshoulder topp med volang - Svart offshoulder topp med bred volang längs halsringningen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool look. Aldrig använd! Liten i storlek. Skriv för bilder🫶🏻
Snygg blus från Gina - Jättesöt blus!❣️Enda lilla defekten är att jag använt säkerhetsnål vid urigningen så det är en liten defekt från det men inget stort🥰Pris går att diskutera!
Svart omlottblus från NA-KD - Svart blus från NA-KD med omlott-design och v-ringning. Så snygg!!
Röd spetsblus - Säljer en snygg röd spetsblus med v-ringning och långa ärmar. Perfekt vacker blus som passar perfekt till sommaren. Jag  älskar den men eftersom jag redan har denna i fler färger så väljer jag att sälja denna men jag älskar den jätte mycket! ⚠️ SKRIV DM OM INTRESSE ⚠️