Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blus från zara  - Helt ny oanvänd, kontakta mig vi funderingar❤️
Zara blus  - Säljer denhär jättefina blusen ifrån zara då den inte kommer till användning💕
Zara blus - Superfin beige/naturvit blus från zara❤️ Köpte för 400kr och säljer nu för 200kr
Zara blus  - säljer denna zara blus i stl S
Zara blus - Såå fin zara blus! Den är storlek m men skulle säga att den är s. Då den sitter som en S, så för att inte missleda så därav har jag valt att sätta storlek S.
Zara blus
Zara blus - 89 Zara blus - 90 Zara blus - 91

Zara blus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Zara
Färg: Vit

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min super fina blus som jag köpte på zara förra året, säljer då den inte kommer till användning. Knappt använd! Nyskick💗💗

Noraswaij
Noraswaij
(15)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Broderad blus från ZARA med knytband - Säljer en superfin vit blus från ZARA med svarta broderade detaljer och snygga knytband med tofsar. Blusen har långärmade puffärmar och v-ringning med broderier längs halsen och ärmsluten. Perfekt för dig som gillar boho-stil! En liten fläck på armen
Topp - Ny topp från lvcilia
Zara blus - Jätte fin lila/grå blus som är lite genomskinlig.Endast använt 2 gånger💓
Ljusrosa blus i satin  - En så fin figursydd ljusrosa blus i satin från Vila🤍saknar en knapp men är för övrigt i mycket gott skick. Har en dragkedja i sidan.
Svart omlottröja från Vila - Snygg svart omlottröja från Vila. Den har korta ärmar och ett knytband i midjan för en smickrande passform. Perfekt för både vardag och fest! 😍
viral gina topp - säljer denna superfina blusen från gina, använd fåtal gånger! ganska liten i storleken speciellt om man har större byst❤️
Super söt blus - V-ringad blus från gina tricot med knytning i ryggen, använt sällan💕 lappen är av men passar xs-s
Vit blus från NELLY - Jättefin vit blus, endast använd 3 gånger då den är lite för stor för mig.