
Lycka till! : om balans i livet och andra floskler
35 SEK
Helt ny, oanvänd. Nypris 186kr. Beskrivning: Lyckad eller lycklig, karriär eller familj - behöver det ena utesluta det andra? Är jobbet vår viktigaste identitet och är det verkligen balans i livet vi behöver? Och hur är det egentligen med starta eget-vågen bland kvinnor är ökad frihet kanske bara en lömsk kvinnofälla? Kvinnor idag kämpar för att räcka till på jobbet och hemma, och beskriver sina liv som en enda lång att göra-lista. Efter succén med Diagnos: Duktig har författarna Tinni Ernsjö
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.