Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Ibland mår jag inte så bra - En bok med färgstarka bilder och personligt tilltal, skriven av Therése Lindgren. Perfekt för unga vuxna som vill läsa något äkta och relaterbart om livet och känslor. Omslaget och inlagan har en modern, ungdomlig design.
Ibland mår jag inte så bra - En personlig bok av Therése Lindgren, en av Sveriges största kvinnliga youtubers. Hon berättar öppet om psykisk ohälsa, panikångest, relationer och vägen till att må bättre. Perfekt för unga vuxna som vill känna igen sig och få stöd.
Bok: Ibland mår jag inte så bra  - Bok av Therése Lindgren. Fint skick!
Ison Glasgow - När jag inte hade nåt - Ison Glasgow – När jag inte hade nåt, skriven med Emil Arvidsson, är en självbiografi om Isons uppväxt i New York och Sverige präglad av hemlöshet, fattigdom och en kämpande mamma. Det är en berättelse om utanförskap, styrkan i familjeband och vägen mot musiken som gav honom en framtid.
Inbunden bok svenska - Använt skick
Inbunden bok svenska - Bra skick
Inbunden bok svenska - Yttersta omslaget är sönder , övrigt är boken i bra skick.
Ibland mår jag inte så bra - Therese Lindgren  - Boken 'Ibland mår jag inte så bra' av Therése Lindgren handlar om psykisk ohälsa och att det inte är något att skämmas över. Therése delar med sig av sina egna erfarenheter av ångest och panikattacker, och hur hon fann räddning genom reflektion och kärlek. Perfekt julklapp ❤️