Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå leggings från Camaïeu - Snygga grå leggings från Camaïeu med dragkedja framtill. Perfekta för en avslappnad stil eller som basplagg i garderoben. Tillverkade i ett mjukt och bekvämt material.
Grå camo leggings från Gymshark - Snygga grå leggings från Gymshark med camouflagemönster och hög midja. De har gul kontrastsöm längs insidan av benen och är tillverkade i ett stretchigt material som passar perfekt för träning. Diskret Gymshark-logga på höften. Sömmen gått av bak
Grå mjukisbyxor med camo-tryck - Snygga grå mjukisbyxor med elastisk midja och camo-inspirerat tryck på baksidan där det står 'OSGN Studio'. Byxorna har dragsko vid bensluten och är gjorda i mjukt bomullsmaterial. Perfekta för chill dagar eller streetwear-vibe.
Grå leggings med fjärilsmönster H&M - Snygga grå leggings från H&M med svarta fjärilar över hela byxan. De är tillverkade i mjuk bomull och har en elastisk midja för skön passform. Perfekta för dig som gillar coola detaljer och mönster.
Camo Cargo - Cargo byxor, säljer pga av att dom sitter för tajt runt midjan, midjemåttet är 74cm
Mörkgrå camo-leggings från Gymshark - Säljer ett par mörkgrå leggings från Gymshark med camo-mönster som inte längre säljs, de kommer inte längre till användning då jag har mycket andra tights. Använda en del gånger men inga defekter💕 nypris 499kr
Rosa och röda camo-leggings - Säljer ett par leggings med rosa och rött camouflage-mönster. Byxorna är tighta och har elastiskt material som gör dem bekväma att bära. Perfekta för dig som gillar färgglada och unika plagg. Jätte skönt tyg dom har ett litet hål på knät men inget man tänker på.
Grå camo leggings från PX5
Grå camo leggings från PX5 - 89 Grå camo leggings från PX5 - 90

Grå camo leggings från PX5

Storlek: 158/164
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Gråa

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par grå camo leggings från PX5. De är gjorda i ett stretchigt material av 92% polyester och 8% elastan, perfekt för träning eller vardagsbruk. Mönstret är i olika nyanser av grått och svart, vilket ger en cool look.

Agnes Wallén
Agnes Wallén
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Ljusblå bootcut jeans med rå kant - Säljer ett par ljusblå jeans med bootcut passform och rå, fransig kant nedtill. Klassisk femficksmodell med knappgylf och bälteshällor. Jeansen har en avslappnad vibe och är tillverkade i mjukt denimtyg. Perfekta för dig som gillar vintagekänsla och en chill look.
Lågmidjade utsvänga jeans - Lowwaist bootcut jeans från Amisu. Står ingen storlek men har för mig att det är storlek 34. Midja 36cm, innerbenslängd 80cm och grenen är 20cm.                                De är slitna längst ner baksida (se bild 2) annars i fint skick. Hör av dig vid frågor. ❤️
Miss me jeans  - Säljer dessa miss me jeans i storlek W24, bra skick. Dom är bootcut och lowaist. Priset kan diskuteras ❤️
Mörkblå jeans  - Mörkblå jeand från GUESS i storlek S
Zigzag bootcut byxor kappahl - Slutsålda! Snygga bootcut byxor med zigzag-mönster. Aldrig använda och har prislapp kvar! Byxorna är slutsålda i alla storlekar och är väldigt eftertraktade! Storlek 170 men passar s (stretchigt material) Kan skicka egna bilder ifall de önskas hör av er vid frågor och funderingar!❤️🤗💖
Blå bootcut jeans från Replay - Blå bootcut jeans från Replay. W27, innebenslämgd 80 cm. Jag har sytt de mer lowaist och mer bootcut än de va innan.
Nitted lågmidjade mjukisbyxor - Lågmidjade byxor från nitted, nvänd fåtal gånger och är i super bra skicka
Lågmidjade ljusblå jeans med pärldetaljer - Säljer ett par lågmidjade ljusblå jeans med snygga pärldetaljer och dekorativa knappar på fickorna. Jeansen har en bootcut passform och slitningar framtill. Älskar dem och hade ej sålt om jag ej behövde pengar, men har knappast använt dem och de är i bra skick!