Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Alobha linnebyxor  - Säljer mina Alobha linnebyxor, använda en gång! Och uppsydda lite 🤍
Alobha linnebyxor  - Säljer mina supersnygga alobha linnebyxor. De är slutsålda överallt.
Alobha linnebyxor  - Snygga linnebyxor från alobha label, jättebra skick! Uppsydda för mig som är ca 167, men kan sprätta upp om de önskas!💘
Alobha Linnebyxor - Säljer nu mina linnebyxor från Alobha Label, byxorna har lite slitningar vid låren därav pris, skriv privat för bilder!!🩷fick dem helt nya i julklapp 2024!
Alobha linnebyxor - Superfina i fint stick💖 Inga defekter! Säljer då de inte kommer till användning
ALOBHA LINNEBYXOR - Säljer de klassiska everyday linnen pants från alobha Label. Har gått till skräddaren med de och kortat ner så de ska vara i rätt längd för någon som är runt 160-170. Den har en fläck på insidan.
Alobha label linnebyxor  - Sjukt snygga linnebyxor från alobha label. Helt oanvända med prislappen kvar. Totalt slutsålda i alla storlekar på hemsidan. Säljer endast vid bra pris. Nypris 799 men eftersom att jag inte är helt säker på att jag vill sälja och med tanke på att de är helt slutsålda så säljer jag för 1000❤️
Alobha Label Linnebyxor - Säljer mina alobha label linnebyxor i storlek xs. De har en liten fläck på vänster lår men den syns knappt. Skriv för bild🥰 Priset kan diskuteras.
Alobha linnebyxor
Alobha linnebyxor  - 89 Alobha linnebyxor  - 90 Alobha linnebyxor  - 91

Alobha linnebyxor

Storlek: Xs
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Vita

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefina linnebyxor från alobha! Säljer då de inte kommer till användning längre🩷

Moa💗
Moa💗
(16)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Jeans från Nelly - Jättesnygga jeans från Nelly i storlek 34! Har inte använt så mycket och de är som i nyskick!
Versace jeans strass rhinestone  - Säljer ett par RARE blå jeans från Versace med låg midja. Baktill finns Versace-loggan i strass/rhinestone som glittrar ⭐️ Inköpta på Plick och bilderna är lånade från förra ägaren, men det är bara att skriva för fler bilder!! Dom passar mig som är ca 165 cm lång. Midjemåttet är ca 85, men det går att dra åt i och med snörning på insidan (bild 3)
Miss Me bootcut jeans med broderi - Säljer ett par Miss Me jeans i storlek 28 med snyggt broderade bakfickor och dekorativa knappar. Jeansen är ljusblå med tvättad look och har bootcut-snitt. Materialet är klassisk jeans i bomull och passformen är loose med låg midja. Finns lite färg fläckar på dem därefter priset!
Abercrombie & Fitch vintage jeans  - super fina 2000s lågmidjade bootcut abercrombie & fitch jeans som nya i princip perfekt skick  midja 38 innerben 81 ytterben 101
Levis 517 ljusblå bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå Levis 517 jeans med bootcut passform och låg midja. Jeansen har slitna detaljer och hål vid knäna. Perfekt till skolan!💖
Bootcut jeans från cheap monday  - Säljer ett par low waist bootcut jeans från Cheap Monday. Använda ca 2 gånger men ser helt nya ut! I stl 28/32 men passar mig som är 168cm och brukar ha stl S/36 i jeans 💞
Wrangler jeans - Midjemått: 32cm tvärs över, innerbenslängd: 81cm 💕