Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå Replay Jeans - Snygga blå jeans från Replay i klassisk femficksmodell i storlek W29 L32. Jeansen har slim passform och normal midja, med lätt slitning på låren för en cool look. Tillverkade i stretchigt denim för extra komfort. Perfekta för dig som gillar en smal siluett.
Blå Replay Jeans - Snygga blå jeans från Replay. Feta med alla klädstilar. Testat en gång, nu väljer jag att sälja dem. Dm för minsta fråga! Byte är det bara att komma med förslag på!
Blå jeans från Replay - Snygga blå jeans från Replay med slitna detaljer och en klassisk femficksdesign. De har en dragkedja och knapp framtill samt en läderpatch med Replay-logga på baksidan. Perfekta för en avslappnad stil. Säljer då dem är för små för mig. Hör gärna av dig för fler bilder eller frågor😀Pris går att diskutera vid snabb affär
Blå Replay Jeans  - Snygga blå jeans från Replay. Perfekta för en avslappnad stil. Säljer jeansen för 450 då de är knappt använda och i bra skick pris kan diskuteras. Skirv om ni har några frågor💪🏽💯
Blå jeans från Replay - Snygga blå  slim fit jeans från Replay med en klassisk femficksdesign och en diskret logga på bakfickan. Jeansen har en normal passform och är tillverkade i slitstarkt denim. Perfekta för en avslappnad stil.
Blå jeans från Replay -  Riktigt feta  jeans från Replay i modellen Anbass. Jeansen är i väldigt bra skick då de inte använts så mycket. Skriv privat för exakta mått, fler bilder eller funderingar🤩🤗
Blå jeans från Replay - Snygga blå jeans från Replay med en lätt tvättad look. Märket Replay syns på en läderpatch bak och på en liten etikett vid fickan fram.
Blå Replay jeans  - Säljer ett par klassiska blå jeans. Jeansen har fem fickor, snygga detaljer på bakfickorna och en läderpatch med Replay-logga bak i midjan. Perfekta för dig som gillar en stilren look.
Resell Factory

Blå jeans från Replay

Storlek: W29 L32
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

449 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga blå jeans från Replay som är använda fåtal gånger! Jeansen ser helt nya ut och därför är mitt pris 449 kr. Skriv vid behov av fler bilder eller vid minsta fundering. Nypris: 1599

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Blå bootcut jeans från Amethyst - Snygga ljusblå bootcut jeans från Amethyst med slitningar framtill och dekorerade bakfickor med paljetter och broderier. Klassisk femficksmodell, låg midja och coola detaljer som ger en trendig look. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men ändå unik stil.
Blå bootcut jeans Polo Ralph Lauren - Säljer ett par blå bootcut jeans från Polo Jeans Company by Ralph Lauren. Jeansen har slitna detaljer, klassisk femficksmodell och låg midja. Tillverkade i bomull med snyggt tvättad finish och råa kanter nertill. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Jeans - Midjemått: 39cm rakt över, innerbenslängd: 80cm 💕
Jeans true religon  - Aldrig använda❣️skriv om ni har några frågor❣️
Ljusblå bootcut jeans från Zara - Snygga ljusblå jeans från Zara med bootcut passform och klassisk femficksdesign. Jeansen är tillverkade i mjukt denimtygi som ger en avslappnad vibe. Perfekta att styla med crop tops eller oversized skjortor för en trendig look. Lite upptrampade. Pris kan diskuteras❤️
Levis bootcut jeans med slitningar - Mörkblå Levis jeans med bootcut passform och slitna detaljer vid knäna. Klassisk femficksmodell med låg midja och snygga kontrastsömmar på bakfickorna. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Replay bootcut jeans blå låg midja - Snygga blå jeans från Replay med bootcut och låg midja. Midjemåttet är 38-39. Innerbenslängden är 79cm ungefär och jag är ca 167-168. Dem är stretchiga, skriv för fler frågor💕