Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Replay Anbass jeans  - Snygga Replay Anbass jeans i mörkblå tvätt i storlek 31/32
Replay jeans ”anbass” - Ett par feta replay jeans i modellen ”anbass” | skick 9/10 | nypris: 1800 kr | bara att skriva vid frågor
Replay jeans anbass - Jätte bra skick 9/10 inga defekter. De är mörkblå. Ser lite skrynkliga ut då de legat undan och inte använts, borta med en tvätt. Storlek 31
Replay Jeans Anbass  - Säljer dessa eftersom jag köpte dem på Plick men säljaren hade krympt de i tvätten och sagt att de var en annan storlek. De är ganska små och ni får gärna skriva era mått så du vet att de passar. Priset går att förhandlas 🫡
Replay anbass jeans - Replay anbass jeans storlek 30w 32 L, i bra skick, lite använda men inga skador, riktigt snygga
Replay Anbass Jeans  - Säljer nu dessa Replay Anbass jeans, W32 o L32, skriv för fler bilder/frågor🙌🏼
Replay jeans ”anbass” - Ett par feta replay jeans i modellen anbass! | skick 8/10 | nypris ca 1800 kr | bara att skriva vid frågor!
Replay anbass jeans - Sprillans nya Replay anbass byxor. Som aldrig kommit till användning. Har endast testats. Nypris 1500  Mitt pris 799 Storlek W32/L34 Tveka inte på att ställa frågor, pris kan diskuteras!
ee_fragrance

Replay anbass jeans

Storlek: W31
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Färg: Marinblåa
Skick: Mycket bra skick

349 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga blå jeans med klassisk femficksdesign och dragkedja. De har en straight passform och är perfekta för en avslappnad stil. Byxorna har en lätt tvättad look som ger dem en cool vibe. W31 L32,kontakta oss vid frågor🤝

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Vita låga jeans  - Super snygga vita lågmidjade bootcut jeans, midjemått 36 Innerbenslängd 88💝
Jeans med slitningar  - Lågmidjade jeans med slitningar från 7 for all mankind. Storlek XS-S. De är lagade i grenen, se sista bilden
Lågmidjade lösa jeans - Lågmidjade jeans med lösare passform. Första bilden är öånad men de liknar väldigt mycket. Står storlek 29/34 i och passar ungefär xs-s. Insydda lite i midjan (se bild). Lite slitna och smutsiga i längst ner.
Blå bootcut jeans från Amethyst - Snygga ljusblå bootcut jeans från Amethyst med slitningar framtill och dekorerade bakfickor med paljetter och broderier. Klassisk femficksmodell, låg midja och coola detaljer som ger en trendig look. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men ändå unik stil.
Blå bootcut jeans med slitningar - Snygga blå jeans med bootcut-modell och slitna detaljer vid knäna. Låg midja och klassisk femficksdesign. Jeansen har en cool tvätt och är perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.