Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blåa replay jeans  - Snygga blå jeans från Replay i klassisk bootcut-modell. Jeansen har en lätt tvättad look och är tillverkade i mjukt denimtyg. Perfekta för dig som gillar en tidlös och avslappnad stil. Helt nya.
Replay, blåa jeans - Snygga blå jeans från Replay👖 med klassisk femficksdesign och knappgylf. Perfekta för en avslappnad stil. Märkesdetaljer på baksidan och vid fickan ger en extra touch. Storleken ser ni på sista bilden. Jeansen är använda ett få antal gånger och är som i ny skick. Jag har lagt ut dom för 500 men priset är inte hugget i sten. Hör av er vid minsta fundering ✅
Blåa Replay jeans  - Säljer ett par feta Replay jeans med schyssta slitningar i storlek 27/32. Lägg prisförslag och ställ frågor!
Blåa jeans från Replay - Snygga blå jeansbyxor från Replay med klassisk femficksdesign och extra dragkedjedetalj på fickan. Byxorna har raka ben och subtila slitningar för en cool look. Jenssen är ganska lågmidjade och har fina detaljer på bakfickorna. Jag har köpt dessa secondhand på Sellpy. Storleken på Jensen är oklar men jag tror att det är storlek 42.
Blåa Replay jeans - Säljer dessa Replay jeans med riktigt fet tvätt. Jeansen är i modellen ”Tirmar” och är i storlek 32/32. Tveka inte med frågor!
Blåa Replay jeans  - Snygga blå jeans med bootcut-modell och rå, fransad kant nertill. Jeansen har klassisk femficksdesign, medelhög midja och är tillverkade i stretchigt denim för en bekväm passform. Perfekta för dig som gillar en tidlös men trendig look. Nypris 1600kr
Replay blåa jeans  - Säljer ett par snygga blå jeans från Replay, modell Anbass. De har en klassisk femficksdesign och en snygg tvättad look. Perfekta för en avslappnad stil.
Blåa Replay jeans Bootcut  - Snygga blå jeans med bootcut-modell och rå, fransad kant nertill. Jeansen är endast använda någon enstaka gång och är i nytt skick! Nypris: 1600kr
Blåa jeans från Replay
Blåa jeans från Replay - 0 Blåa jeans från Replay - 1 Blåa jeans från Replay - 2 Blåa jeans från Replay - 3

Blåa jeans från Replay

Storlek: XS
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Färg: Blå
Skick: Bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga blå jeans från Replay med raka ben och klassisk design. Passar tyvärr inte längre! Skulle säga att det är ungefär XS i storlek. Midjemåttet är ca 80 cm.

Sofia
Sofia
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Versace jeans strass rhinestone  - Säljer ett par RARE blå jeans från Versace med låg midja. Baktill finns Versace-loggan i strass/rhinestone som glittrar ⭐️ Inköpta på Plick och bilderna är lånade från förra ägaren, men det är bara att skriva för fler bilder!! Dom passar mig som är ca 165 cm lång. Midjemåttet är ca 85, men det går att dra åt i och med snörning på insidan (bild 3)
Jeans från Nelly - Jättesnygga jeans från Nelly i storlek 34! Har inte använt så mycket och de är som i nyskick!
Miss Me bootcut jeans med broderi - Säljer ett par Miss Me jeans i storlek 28 med snyggt broderade bakfickor och dekorativa knappar. Jeansen är ljusblå med tvättad look och har bootcut-snitt. Materialet är klassisk jeans i bomull och passformen är loose med låg midja. Finns lite färg fläckar på dem därefter priset!
Levis 517 ljusblå bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå Levis 517 jeans med bootcut passform och låg midja. Jeansen har slitna detaljer och hål vid knäna. Perfekt till skolan!💖
Bootcut jeans från cheap monday  - Säljer ett par low waist bootcut jeans från Cheap Monday. Använda ca 2 gånger men ser helt nya ut! I stl 28/32 men passar mig som är 168cm och brukar ha stl S/36 i jeans 💞
Wrangler jeans - Midjemått: 32cm tvärs över, innerbenslängd: 81cm 💕
Abercrombie & Fitch vintage jeans  - super fina 2000s lågmidjade bootcut abercrombie & fitch jeans som nya i princip perfekt skick  midja 38 innerben 81 ytterben 101