Alla kategorier > Jeans & Byxor
Boomerang jeans
Boomerang jeans  - 89 Boomerang jeans  - 90 Boomerang jeans  - 91

Boomerang jeans

Storlek: W34 L36
Kategori: Jeans & Byxor

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa Boomerang jeans för att de inte kommer till användning. Har använt dessa 1 gång så de är 10/10 skick. Nypris 1100

Olle W
Olle W
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Juicy Couture mjukisbyxor - Ett par marinblå juicy couture mjukisbyxor. I ett mycket bra skick. Det är lågmidjade och har ett väldigt gulligt tryck på höften. Innerbens längd cirka 80cm. I storlek S men är mer åt xs hållet.
Jeans - Midjemått: 38cm rakt över, innerbenslängd: 81cm ❤️
Gröna bootcut byxor med fickor - Snygga gröna byxor med bootcut-modell och låg midja. Byxorna har fram- och bakfickor samt markerade sömmar längs benen. Perfekta för dig som gillar en retro vibe och vill ha något som sticker ut lite extra.
True religion jeans  - Säljer ett par mörkblå jeans från True Religion med bootcut passform. Jeansen har låg midja, klassiska kontrastsömmar och stora fickor bak med lock och dekorativa knappar. Tillverkade i slitstarkt denim med snygg tvätt och ikoniska detaljer. Har hål längst ner men är uppsydda så inget av de syns. Passar mig som är 163 ungefär:) ☺️ Skriv för fler frågor eller bilder!!
Alobha label vita linnebyxor med snörning - Snygga vita linnebyxor med rak passform och snörning i midjan. Orginalpris 800
Levi's 501 blå jeans med raka ben - Säljer ett par klassiska Levi's 501 jeans i ljusblå tvätt. Jeansen har bootcut och är i nyskick. Materialet är slitstarkt denim och de har fem fickor samt Levi's ikoniska läderpatch baktil. Dem är lågmidjade. Ny pris var runt 1000kr. Har använt dom typ 1 gång
Svarta spetsbyxor med bootcut - Säljer ett par svarta byxor i spets med blommigt mönster. Byxorna har låg midja och bootcut-snitt.