Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Cargo byxor  - Jättesnygga och trendiga cargo byxor från H&M. Använda 3-5 gånger endast och är som nya. Säljer dem då de bara har hängt i min garderob utan användning. Väldigt sköna och passar med allt! Vid frågor eller så är det bara att kontakta mig 💕💕
cargo byxor - nästan oanvända. inga hål eller liknande. tveka inte om du har en fråga eller vill ha fler bilder/med dom på. säljer pga av att dom inte användas och jag behöver pengar
Cargo byxor - Säljer ett par cargo byxor i storlek XS, säljer för de inte är min stil längre💕
Beiga cargo byxor från H&M - Beiga cargo byxor i storlek 40. Använd ett flertag gånger.
Beiga cargo byxor  - Jätte fina cargo byxor i bra skick. För närmare bilder kontakta. Lappen sitter ej kvar men vet att dom är ifrån H&m och skulle uppskatta att storleken är S.
Cargo byxor - Säljer mina cargobyxor då jag inte använder de längre. Har använt de max 5 gånger, inga skador.
Vintage cargo H&M Rocky - Vintage byxor i cargo / chinos stil från vintage HM. Står Rocky baktill. Fint begagnat skick. Köpta på secondhand men säljes pga för små. Låg midja. Står ingen storlek men skulle gissa på S/M
h&m cargo byxor
h&m cargo byxor - 89 h&m cargo byxor - 90 h&m cargo byxor - 91

h&m cargo byxor

Storlek: S
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: H&M
Färg: Beigea

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nyskick i storlek S/36❣️

linn nylander
linn nylander
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Jeans - Midjemått: 39cm rakt över, innerbenslängd: 80cm 💕
Mörkblå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par mörkblå jeans från Diesel med bootcut och slitna detaljer på låren och knäna. Jeansen har låg midja, klassisk femficksmodell och fransade benslut. Materialet är denim och passformen är normal med utsvängda ben. Stl: 24/32
Bootcut lowwaist Crazy age jeans - Skiiit snygga bootcut crazy age jeans som jag äälskar men dom är tyvärr inte min stil längre!! Sitter väldigt lowwaist och passar mig perfekt i längden som är 163cm. Super fint bootcut.
Victoria Beckham jeans  - En paljett sten är borta, man kan se det på en bild, annars är alla kvar Jag är 162 och dem är lite långa för mig. Säljer dem för att dem är förstora. Aldrig använd dem. Midjemått rakt över 39 cm. Innerbenslängd ca 76-77 cm. Straight fit skulle jag säga.
Bootcut jeans med blå läderdetaljer - Inte mina bilder! Snygga mörkblå bootcut jeans från Rainbow med blå läderdetaljer vid fickor och midja. Jeansen har dragkedjor på bakfickorna och låg midja. Jag köpte dem på vinted men dem passade inte så jag säljer dem vidare💞💞 det drog att tjejen jag köpte dem av hade gjort slitningarna på sista bilden själv💗stig att det var storlek S/36/8
Låg-midjade Cheap Monday flared jeans (2-pack) - Båda jeansen ingår i priset. Jeansen är i nytt skick och har varit väl omhändertagna.