Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Camo cargobyxor - Det perfekta paret camo cargobyxorna från Rumble. Storlek M, men de är justerbara i midjan så passar defenitivt mindre storlekar också. För mer exakta mått, skriv ett meddelande. Fraktas mot kostnad eller mötas i Västerås✌️
Cargobyxor camo Hollister XS - Snygga cargobyxor från Hollister. Byxorna har flera fickor och elastisk midja. Inte använda. Storlek xs. Inga defekter.
Cargobyxor i camo med wide fit - Säljer dessa skitsnygga cargobyxor med camouflage-mönster med en baggy fit. Inköpta på Urban Outfitters men de är tyvärr för långa på mig som är 158. Byxorna har elastisk midja så trotts att de är storlek S kan de sitta bra på dig med större storlek.
Cargobyxor camo Polo Ralph Lauren - Snygga cargobyxor från Polo Ralph Lauren i klassiskt camouflage-mönster. Byxorna har flera praktiska fickor på sidorna och är tillverkade i bomull. Perfekta för en streetwear-look eller när du vill sticka ut lite extra.Helt nya utan tags.  Passar en 34/36
Camo cargo byxor - Camouflage cargobyxor med många jättestora fickor. Köpta på herravdelningen på carlings, långa på mig som är 175. Alltid fått jättemånga komplimanger, nästintill oanvända!
Cargobyxor - Ett par gröna cargobyxor perfekta till sommaren med nått linne💚
Cargobyxor - Säljer dessa coola khakigröna cargosen från Zara, storlek 42, endast använda en gång✨
Cargobyxor camo
Cargobyxor camo - 89

Cargobyxor camo

Storlek: M
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Cubus
Färg: Gröna

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Cargobyxor från Cubus Strl M Fint skick Från Cubus

wilmanybeeerg
wilmanybeeerg
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
True Religion blå bootcut jeans - Säljer ett par blå bootcut jeans från True Religion med slitna detaljer och grova revor framtill. Jeansen har låg midja, klassiska fickor med broderad logga och kontrastsömmar. Materialet är jeans med en skön bomullskänsla. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil.
Versace jeans strass rhinestone  - Säljer ett par RARE blå jeans från Versace med låg midja. Baktill finns Versace-loggan i strass/rhinestone som glittrar ⭐️ Inköpta på Plick och bilderna är lånade från förra ägaren, men det är bara att skriva för fler bilder!! Dom passar mig som är ca 165 cm lång. Midjemåttet är ca 85, men det går att dra åt i och med snörning på insidan (bild 3)
Diesel blå bootcut manchesterbyxor  - Snygga blå manchesterbyxor från Diesel med bootcut passform och låg midja. Byxorna har stora fickor med knappar både fram och bak, samt diskret Diesel-logga på baksidan. Materialet är mjukt och har en cool tvättad look med en gullig ros som knapp! Köp gärna nu!
Lågmidjade bootcut jeans - Säljer dessa supersnygga lågmidjade, bootcut jeansen T.ank jean. Dom är i storlek M men skulle säga att dom är S/XS. Dom är för små för mig där av snodden. Säg bara till om du vill ha fler bilder eller mer info😊
JÄTTELÅNGMIDJADE jeans Hm - sjukt lågmidjade mörkblå jeans från H&M med bootcut passform. Var egentligen ett par  gravid jenas men klippte av materialet.Jeansen har slitningar och Materialet är stretchigt.Perfekt för dig som gillar en avslappnad stil.
Vita bootcut jeans med strass - Snygga lågmidjade jeans från L.A Idol USA med diamant strassdetaljer, passar långa personer men går även klippa upp de☺️💗                  Midjemått: 74cm            Innerbenslängd: 85cm
Ultra low bootcut jeans från Gina Tricot - Säljer nu mina snygga ljusblå jeans med ultra låg midja och bootcut-ben från Gina Tricot. Säljer dessa då de är lite för stora i midjan och för långa. De är använda ungefär 4 gånger, så skulle säga att de är som nya. Eftersom att dom är i så pass bra skick och knappt använda, kommer jag inte gå lägre än 200kr😇😇 Skriv för fler bilder!💕
Lågmidjade bootcut jeans NYA - Sprillans nya med prislapp. Midjemått: 34cm.  Innerbenslängd: 79cm. (Storlek 27, men uppskattas passa 36.) Kolla in min profil, följ för fler plagg🙌