Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vida jeans  - Vida jeans ifrån Weekday i storlek 24  I jättegott skick  För mer info eller bilder på, kontakta mig 🤗
Vida jeans - Oanvända vida jeans från h&m barnavdelning. Storlek 164.
Vida Jeans - Säljer dessa högmidjade jeans med vida ben, de är från Lager 157. Storlek XXS, men skulle säga att de sitter som XS/S. Säljer då de är för stora, de är i bra skick. Köpta för 300, Säljer för 100kr.
Vida jeans - Ett par jeans med vid passform, endast använda 2 gånger
Vida jeans  - Skit snygga vida jeans från vero Moda! Knappt använda. Säljer pga de är för små. Storlek 25/30 vilket motsvarar en XS. Nypris 500. skriv för mer bilder 🩷
Vida jeans  - Säljer mina ljusblåa vida jeans från madlady. Nästan helt nya använt dom typ tre kom med bud💕💕
Vida jeans - Supersnygga ljusblåa vida jeans från Gina Tricot. Mycket bra skick - som nya🩵
Vida jeans  - Superfina jeans som jag använde mycket innan men inte är min stil längre. Skriv om de är nått🩷
Vida jeans
Vida jeans  - 89 Vida jeans  - 90

Vida jeans

Storlek: XS
Kategori: Jeans & Byxor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vida jeans super snygga säljer pga får inte användning för de. Strl XS. Säljer för 200kr + frakt

Sfredmansmith
Sfredmansmith
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Bootcut lowwaist Crazy age jeans - Skiiit snygga bootcut crazy age jeans som jag äälskar men dom är tyvärr inte min stil längre!! Sitter väldigt lowwaist och passar mig perfekt i längden som är 163cm. Super fint bootcut.
Victoria Beckham jeans  - En paljett sten är borta, man kan se det på en bild, annars är alla kvar Jag är 162 och dem är lite långa för mig. Säljer dem för att dem är förstora. Aldrig använd dem. Midjemått rakt över 39 cm. Innerbenslängd ca 76-77 cm. Straight fit skulle jag säga.
Blå bootcut jeans  - Snygga ljusblå bootcut jeans! Några små defekter men ingen som påverkar funktionen, se bilder innan köp! Midjemått ca 42 cm och Innebenslängd ca 80 cm
Låg-midjade Cheap Monday flared jeans (2-pack) - Båda jeansen ingår i priset. Jeansen är i nytt skick och har varit väl omhändertagna.
Bootcut jeans med blå läderdetaljer - Inte mina bilder! Snygga mörkblå bootcut jeans från Rainbow med blå läderdetaljer vid fickor och midja. Jeansen har dragkedjor på bakfickorna och låg midja. Jag köpte dem på vinted men dem passade inte så jag säljer dem vidare💞💞 det drog att tjejen jag köpte dem av hade gjort slitningarna på sista bilden själv💗stig att det var storlek S/36/8
Jeans - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 77cm 💕