Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå Replay jeans, rak modell - Säljer ett par klassiska blå jeans från Replay med fem fickor och snygga detaljer vid fickan. Jeansen har rak passform och normal midja, tillverkade i mjukt denimtyg som är skönt att bära. Perfekta för dig som gillar stilrena och tidlösa jeans.
Blå Replay jeans i rak modell - Snygga blå jeans från Replay i rak passform med slitna detaljer framtill. Klassisk femficksmodell med läderpatch bak i midjan. Tillverkade i hållbar bomull för en schysstare stil. Perfekta till sneakers och hoodie.
Replay Jeans, rak modell, blå - Snygga blå jeans från Replay i bra skick.  Storlek 29/32.
Blå jeans från Replay, rak modell - Säljer ett par klassiska blå jeans från Replay i rak passform. Jeansen har snygga slitningar framtill, fem fickor och tydliga sömmar på bakfickorna. Tillverkade i jeansmaterial med en cool tvättad look. Perfekta för dig som gillar en tidlös stil.
Blå jeans från Replay, rak modell - Säljer ett par klassiska blå jeans från Replay med raka ben och femficksdesign. Jeansen har snygga slitningar framtill och är tillverkade i ett mjukt bomullsmaterial. Perfekta för dig som gillar en tidlös och avslappnad look.
Replay ljusblå jeans, rak modell - Säljer ett par ljusblå jeans från Replay med snygg tvätt och råa, avklippta benslut. Klassisk femficksmodell med normal passform och raka ben. Jeansen är tillverkade i bomull och har Replay-logga på myntfickan.
Replay mörkblå jeans, rak modell - Säljer ett par mörkblå jeans från Replay i rak modell. Jeansen har klassisk femficksdesign, kontrastsömmar och uppvikta benslut. Tillverkade i 100% bomull för en skön känsla och snygg passform. Perfekta för dig som gillar stilrena och tidlösa jeans.
Blå raka jeans från Replay - Snygga blå jeans från Replay i modell THAD med klassisk femficksdesign och raka ben. Jeansen har en mellanblå tvätt och tydliga sömmar, perfekt för en avslappnad och stilren look. Materialet är slitstarkt jeans i bomull.
Blå Replay jeans i rak modell
Blå Replay jeans i rak modell - 0 Blå Replay jeans i rak modell - 1 Blå Replay jeans i rak modell - 2

Blå Replay jeans i rak modell

Storlek: 36
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par blå jeans från Replay i storlek 36. Jeansen har klassisk femficksdesign, snygga slitningar och ljusare partier framtill och baktill. Rak passform och normal midja. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men stilren look.

Billys closet:)
Billys closet:)
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Bootcut jeans med blå läderdetaljer - Inte mina bilder! Snygga mörkblå bootcut jeans från Rainbow med blå läderdetaljer vid fickor och midja. Jeansen har dragkedjor på bakfickorna och låg midja. Jag köpte dem på vinted men dem passade inte så jag säljer dem vidare💞💞 det drog att tjejen jag köpte dem av hade gjort slitningarna på sista bilden själv💗stig att det var storlek S/36/8
Levi's Bootcut ljusblå jeans - Midjan rakt över: 38 cm Innerbenslängd: 77 cm 💓 Dragkjedjan är sönder men går säkert att laga för den som vill!
True Religon bootcut jeans - Ett par snygga grå-svartajeans med detaljer på fickorna och en bootcut modell. Omkretsen vid midjan: 68cm. Innerbenets längd: 84cm.
Bootcut lowwaist Crazy age jeans - Skiiit snygga bootcut crazy age jeans som jag äälskar men dom är tyvärr inte min stil längre!! Sitter väldigt lowwaist och passar mig perfekt i längden som är 163cm. Super fint bootcut.
Low waist bootcut jeans vinröda  - Säljer ett par jätte snygga low waist och bootcut vinröda jeans från hm. Använda 2 gånger. Går knappt att få tag på. Storlek 34
VINTAGE LÅGMIDJADE LEVIS  - Säljer ett par super fina jeans som tyvärr var för små efter jag köpt här på Plick! Väldigt lågmidjade med massa slitningar. De har ett litet hår i skrevet men går lätt att sy igen skriv för fler bilder 💕🌟bilderna är lånade från förra ägaren!