Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nya Replay Anbass - Tjena! Säljer ett par sprillans nya Replay Anbass jeans. Ej använda, tyvärr är lappen avdragen dock, utöver det helt nya. Nypris ca 1600 kr. Storlek 31/32, modell: Anbass  Hör av er vid frågor etc
Replay anbass - Ett par schyssta replay Jeans med sköna slitningar. Jeansen är i storlek W28L34. Tveka inte på att höra av er om ni har frågor!
Replay anbass - Snygga blå jeans från Replay i modellen anbass. Dem har en snygg tvättlook. Inga defekter. Dem är i storlek W28/L32. Hör av er vid frågor eller funderingar📩
Replay anbass  - Replay anbass - suveränt skick! Inga defekter - storlek: 28/30, men de är lite långa så dom passar 28/32 bättre! - sjukt snygg färg och feta slitningar! - hör av er vid frågor!
Replay anbass  - Snygga replay anbass jeans (hyperflex)med lite slitningar.  Storlek W28/L32 (slim fit). Passar bäst på de som är ca. 175-182 cm långa (innerbenslängd på ca. 81 cm) och väger 60-70 kg beroende på kroppsform(kortare kan funka)
 Replay Anbass - Pris kan diskuteras🤗
Replay anbass - Ett par schyssta replay anbass jeans som är väldigt clean. Jeansen är i storlek W28L30 men passar lite större. Tveka inte på att höra av er om ni har frågor!
Replay anbass  - Snygga blå jeans från replay modell anbass typ helt nya använda 2 gånger
PlainTrade
PlainTrade
Replay Anbass
Replay Anbass - 89 Replay Anbass - 90 Replay Anbass - 91

Replay Anbass

Storlek: W28 L34
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay

599 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt nya Replay jeans i den mycket populära och eftertraktade modellen ”Anbass” som sitter slim fit! Nypris är 1799 kr och säljer nu för endast 599kr. Riktigt snygg tvätt! Hör av er vid funderingar!🙌🏻

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Blå slitna bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå jeans med bootcut passform och riktigt slitna detaljer framtill och baktill. Jeansen har klassisk femficksdesign, låg midja och är tillverkade i jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil.
Replay ljusblå bootcut jeans - Snygga ljusblå jeans från Replay med bootcut passform och klassisk femficksdesign.
Russemerch Mörkblå mjukisbyxor med snörning XS - Säljer ett par mörkblå mjukisbyxor från Russemerch i storlek XS. Byxorna har vit snörning i midjan och är tillverkade i mjukt bomullsmaterial. De har en relaxed passform och raka ben, perfekta för chill dagar hemma eller när du vill vara bekväm.
Victoria Beckham jeans - Snygga svarta jeans från Victoria Beckham med bootcut passform och låg midja. Baktill finns broderade vita stjärnor på bakfickorna och ett lila patch vid linningen. Jeansen är i klassisk denim och har en cool, unik look. W27 L34! 40cm rakt över och 84 i innerbenslängd❤️
Only jeans  - Skit snygga lågmidjade jeans från only!
Ljusblå jeans med detaljer - Snygga ljusblå jeans med en tight passform och dekorativa detaljer på bakfickorna. Jeansen har en klassisk femficksdesign och en låg midja. Perfekta för en avslappnad stil.
LTB lågmidjade Jeans  - Jätte fina ljusblå lågmidjade flare LTB jeans från Zalando. Dessa jeansen har varit slutsålda i några år. Dem är i bra skick förutom längst ner på benen där det är lite slitet men de syns knappt när man har på sig dem. Dem är långa i benen för mig som är 1,74🩷