Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå jeansbyxor från Replay - Snygga grå jeansbyxor från Replay med klassisk design. Byxorna har en rak passform och är perfekta för en avslappnad stil. De har två bakfickor med dekorativa sömmar och en bekväm midja. Köpta för 799 kr och använda 2,3 gånger
Grå jeansbyxor från Replay - Snygga grå jeansbyxor från Replay med klassisk femficksdesign och raka ben. Byxorna har diskreta sömmar på bakfickorna och Replay-logga vid fickan fram. Perfekta för en stilren och avslappnad look.
Grå jeansbyxor från Replay - Säljer ett par grå jeansbyxor från Replay med klassisk femficksdesign och raka ben. Byxorna har svarta detaljer vid linningen och en diskret Replay-logga vid bakfickan. Perfekta för en stilren vardagslook. Riktigt stilrena!
Grå Replay jeansbyxor - Säljer ett par grå jeansbyxor från Replay med slitna detaljer på benen. Klassisk femficksmodell med raka ben och normal passform. Snygga sömmar på bakfickorna och Replay-logga på läderpatchen vid midjan. Riktigt feta!.
Grå jeansbyxor från Replay - Snygga grå jeansbyxor från Replay med klassisk femficksdesign och svarta detaljer vid linningen. Byxorna har en rak passform och är tillverkade i mjukt jeanstyg som ger en skön känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena och neutrala färger.
Grå jeansbyxor från Replay Anbass - Säljer ett par grå jeansbyxor från Replay, modell Anbass. Byxorna har klassisk femficksdesign, raka ben och normal passform. Snygga detaljer med Replay-logga på bakfickan och läderpatch i midjan. Perfekta till vardags för en stilren look.
Grå jeansbyxor från Replay - Snygga svarta jeansbyxor från Replay i modellen Anbass. De har en klassisk design med dragkedja och knapp framtill. Perfekta för en stilren look.
Grå jeansbyxor från Replay - Snygga grå jeansbyxor från Replay, modell Anbass. De har en slim fit passform. Waist 31 Lenght 32
Grå jeansbyxor från Replay
Grå jeansbyxor från Replay - 0 Grå jeansbyxor från Replay - 1 Grå jeansbyxor från Replay - 2 Grå jeansbyxor från Replay - 3

Grå jeansbyxor från Replay

Storlek: 14 år 158cm
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Färg: Gråa
Skick: Nytt skick

175 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par grå jeansbyxor från Replay, modell Thad. Byxorna har raka ben, klassisk femficksdesign och detaljerade bakfickor. Perfekta för dig som gillar en stilren och enkel look. Storlek 14 år 158cm men skulle säga att de passar större. Aldrig använda.

Closet&Co
Closet&Co
(10)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Mönstrade byxor  - Säljer ett par vida byxor med snyggt zigzag-mönster i olika färger. Byxorna är i ett stretchigt stickat material som känns både bekvämt och trendigt 🥰
Vita True Religion bootcut jeans - Säljer ett par vita väldigt lågmidjade bootcut jeans från True Religion med blåa knappar. Storlek 24, Midjemått 36cm, Innerbenslängd 83cm (jag är 165 och dom är långa på mig). Jeansen har några små fläckar (en synligare på ena frambenet) och är lite smutsiga nere vid fötterna (går nog bort i tvätten, har ej testat tvätta dom) men annars fint skick - kan skicka bild på fläckarna privat!!💓
Ljusbeige mjukisbyxor med snörning - Säljer dessa ljusrosa byxorna som är extremt sköna, dom är tunna i materialet och dom sitter jätte bra i midjan. Om man gillar att byxorna går ner så att dom precis nuddar marken så skulle jag säga att dom passar perfekt på någon som är ca 165cm.
lågmidjade bootcut vintage jeans - jättesnygga lågmidjade jeans som inte kommer till användning! midjemått: 35cm innerbenslängd: 88cm skriv gärna vid frågor!! slitna längst ner.
Svarta skinn bootcut jeans  - Säljer mina poplulära svarta skinn byxor ifrån Nelly pågrund av att de inte kommer till någon användning, de är i strl 32 men skulle säga att det fortfarande passar mig som är en 34. Det är slutsålda online / nypris 699kr🖤
Crazy age jeans med trampstamp - Jag gjorde ett collage för att få plats med alla bilder, så jag ber om ursäkt om de är otydliga 😅Alla defekter syns på bilderna. Fläcken på byxorna är liten och svag. Defekter: fläck, lagningar och benöppningar. Byxorna sitter som på bilden trots lagningar och benöppning. För tillfället är jag tyvärr inte öppen för prisförhandlingar, men jag kommer nog att ändra mig om några veckor eller kanske 2-3 månader.   Innerben: 81 cm Midja: 41 cm Midjehöjd/rise: 17 cm Lår: 24 cm Benöppning: 27 cm
Jeans - Midjemått: 34cm rakt över, innerbenslängd: 77cm 💕
Svart klänning i satin-look - Snygg svart klänning från Aloruh med halterneck och öppen rygg. Klänning  har en lös och luftig passform med ballongliknande shorts och knytning i nacken. Materialet har en satinliknande glans som ger en lyxig känsla. Perfekt till nyår❤️