Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Replay Anbass Hyperflex grå jeans - Säljer ett par grå Replay Anbass Hyperflex jeans med klassisk femficksdesign och smal passform. Jeansen har stretchigt material för extra komfort och snygg Replay-detalj vid fickan. Perfekta för dig som gillar stilrena och moderna jeans.
Replay Anbass Hyperflex grå jeans - Säljer ett par Replay Anbass Hyperflex jeans i grå tvätt med slim fit. Klassisk femficksmodell med snygga slitningar och stretchigt material för extra komfort. Perfekta för dig som gillar en modern och stilren look.
Grå Replay Hyperflex Anbass Jeans - Snygga grå jeans från Replay i modellen Hyperflex Anbass. De har en normal passform med dragkedja och knapp framtill. Perfekta för en stilren look med klassiska femficksdetaljer.
Replay Hyperflex Anbass grå jeans - Jag säljer nu mina Replay, jag säljer dom för att dom är för små för mig. Ny pris 1800kr och jag säljer dom för 400
Replay jeans Hyperflex - Säljer dessa riktigt feta replay jeans. Perfekta och väldigt enkla att stylea. Dem jag köpte ifrån sa att det stog att dem var storlek W27 men dem passar storlek W28 L32. Det finns nästan inga defekter på jeansen, den ända defekten är att lappen där bak har ramlat av men jag har bara sytt på den igen så sömmarna kanske ser lite konstiga ut. Priset kan diskuteras.
Replay hyperflex Jeans - | Condition: 9/10 | Color: gray | What is included: Jeans | Retail price: 1 800kr |
Grå Replay anbass hyperflex - Snygga grå jeansbyxor från Replay och klassisk femficksdesign. Byxorna har svarta detaljer, broderade bakfickor och Replay-logga. Materialet är mjukt jeans och midjan är normal. Perfekt för dig som gillar stilrena och bekväma jeans.
Replay Hyperflex grå jeans - Snygga grå Replay Hyperflex jeans med klassisk femficksdesign och raka ben. Jeansen har en diskret tvättad look, svarta detaljer och stretchigt material som gör dem riktigt sköna. Perfekta för dig som gillar en stilren och avslappnad vibe.
Grå Replay Hyperflex jeans
Grå Replay Hyperflex jeans - 89 Grå Replay Hyperflex jeans - 90 Grå Replay Hyperflex jeans - 91 Grå Replay Hyperflex jeans - 92 Grå Replay Hyperflex jeans - 93

Grå Replay Hyperflex jeans

Storlek: 150 cm 12 år men funkar för över 160
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Färg: Gråa
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par grå Replay Hyperflex jeans i mycket bra skick. De är slim fit och har en snygg, modern look. Perfekta för både vardag och fest! 🖤

sondre kristiansen
sondre kristiansen
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
lågmisjade jeans  - fett snygga lågmidjade jeans med snygga hål ÄLSKARRRRR uppfattad storlek S-M
Låg-midjade Cheap Monday flared jeans (2-pack) - Båda jeansen ingår i priset. Jeansen är i nytt skick och har varit väl omhändertagna.
Blå snygga ”Baggy” jeans!!  - Snygga ljusblå jeans från Zara i storlek 34 med bootcut passform och slitna detaljer vid knä och fickor. Jeansen har klassisk femficksdesign, låg midja och är tillverkade i jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig look.
Jeans - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 77cm 💕
Wrangler jeans - Midjemått: 37cm rakt över, innerbenslängd: 84cm 💕
Bootcut jeans från Cheap Monday - Mörkblå bootcut jeans från Cheap Monday med klassisk femficksdesign och snygga slitningar framtill. Låg midja och coolt orange logopatch bak. Jeansen är i stretchigt denim och har en figurnära passform upptill som går ut i ett bootcut vid bensluten.
Mörkblå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par mörkblå jeans från Diesel med bootcut och slitna detaljer på låren och knäna. Jeansen har låg midja, klassisk femficksmodell och fransade benslut. Materialet är denim och passformen är normal med utsvängda ben. Stl: 24/32