Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta jeansbyxor från Replay - Snygga svarta jeansbyxor från Replay i modellen Anbass. De har en klassisk femficksdesign med knapp och dragkedja framtill. Perfekta för en stilren look.
Svarta jeansbyxor från Replay - Säljer ett par svarta jeansbyxor från Replay med klassisk femficksdesign och knappgylf. Byxorna har en rak passform och är perfekta för en stilren look. Diskret Replay-logga vid fickan.
Svarta jeansbyxor från Replay - Säljer ett par svarta jeansbyxor från Replay med klassisk femficksdesign och diskreta Replay-detaljer. Byxorna har normal passform och är tillverkade i ett mjukt bomullsmaterial med lite stretch. Midjan är midwaist och storleken är W31 L34.
Svarta jeansbyxor från Replay - Säljer ett par svarta jeansbyxor från Replay med klassisk femficksdesign och diskret sliten look. Byxorna har raka ben och normal passform, perfekt till vardags. Snygga detaljer på bakfickan.
Svarta jeansbyxor från Replay - Snygga svarta jeansbyxor från Replay i modellen Anbass. De har en slim passform och är perfekta för en stilren look. Byxorna har skicket 10/10💯🦁
Svarta jeansbyxor från Replay - Snygga svarta jeansbyxor från Replay med en litet slitage vid baksidan som man kan se på bilden, syns knappast i verkligheten. Storlek 32/34 Byxorna har en dragkedja gylf och är tillverkade i ett stretchigt material för extra komfort. Perfekta för en stilren look.
Svarta jeansbyxor från Replay - Snygga svarta stiliga Reaplay jeans, skick 7/10. Perfekt för en stilren look nu inför våren, va inte rädd för att ställa frågor vid minsta funderingar 💪👖🌟🌿
Svarta jeansbyxor- Replay  - Säljer ett par svarta slim jeansbyxor med klassisk femficksdesign och dragkedja. Byxorna har en smal passform och normal midja, perfekta till vardags. Snygga och stilrena, passar till det mesta. Nypris 1700 kr.
Svarta jeansbyxor från Replay
Svarta jeansbyxor från Replay - 0 Svarta jeansbyxor från Replay - 1

Svarta jeansbyxor från Replay

Storlek: W30
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Färg: Svarta
Skick: Mycket bra skick

449 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par svarta Replay jeans med klassisk femficksdesign och snygga detaljer på bakfickorna. Jeansen har en diskret logotyp på bakfickan och är perfekta för dig som gillar en stilren look.

Trendzing_clothes
Trendzing_clothes
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Mönstrade byxor  - Säljer ett par vida byxor med snyggt zigzag-mönster i olika färger. Byxorna är i ett stretchigt stickat material som känns både bekvämt och trendigt 🥰
Vita True Religion bootcut jeans - Säljer ett par vita väldigt lågmidjade bootcut jeans från True Religion med blåa knappar. Storlek 24, Midjemått 36cm, Innerbenslängd 83cm (jag är 165 och dom är långa på mig). Jeansen har några små fläckar (en synligare på ena frambenet) och är lite smutsiga nere vid fötterna (går nog bort i tvätten, har ej testat tvätta dom) men annars fint skick - kan skicka bild på fläckarna privat!!💓
Ljusbeige mjukisbyxor med snörning - Säljer dessa ljusrosa byxorna som är extremt sköna, dom är tunna i materialet och dom sitter jätte bra i midjan. Om man gillar att byxorna går ner så att dom precis nuddar marken så skulle jag säga att dom passar perfekt på någon som är ca 165cm.
Svarta skinn bootcut jeans  - Säljer mina poplulära svarta skinn byxor ifrån Nelly pågrund av att de inte kommer till någon användning, de är i strl 32 men skulle säga att det fortfarande passar mig som är en 34. Det är slutsålda online / nypris 699kr🖤
lågmidjade bootcut vintage jeans - jättesnygga lågmidjade jeans som inte kommer till användning! midjemått: 35cm innerbenslängd: 88cm skriv gärna vid frågor!! slitna längst ner.
Svart klänning i satin-look - Snygg svart klänning från Aloruh med halterneck och öppen rygg. Klänning  har en lös och luftig passform med ballongliknande shorts och knytning i nacken. Materialet har en satinliknande glans som ger en lyxig känsla. Perfekt till nyår❤️
Crazy age jeans med trampstamp - Jag gjorde ett collage för att få plats med alla bilder, så jag ber om ursäkt om de är otydliga 😅Alla defekter syns på bilderna. Fläcken på byxorna är liten och svag. Defekter: fläck, lagningar och benöppningar. Byxorna sitter som på bilden trots lagningar och benöppning. För tillfället är jag tyvärr inte öppen för prisförhandlingar, men jag kommer nog att ändra mig om några veckor eller kanske 2-3 månader.   Innerben: 81 cm Midja: 41 cm Midjehöjd/rise: 17 cm Lår: 24 cm Benöppning: 27 cm
Jeans - Midjemått: 34cm rakt över, innerbenslängd: 77cm 💕